Aktuálne TOP Zľavy – Bývanie

Chceli by ste nakupovať výhodnejšie ? Ak áno , tak si vyberte svoj eshop . Vybrali sme pre vás eshopy , ktorý ponúkajú najlepšie zľavy. 

FULL 3D vianočný stromček so svetielkami – VÝPREDAJ


Vysokokvalitný FULL 3D vianočný stromček so svetielkami, zelená, 180cm, LED300, CHRISTMAS TYP 6


Cena predtým 199 €
Zľava -45 %
Cena teraz 109 € s DPH


Možnosť aj na splátky
V zľave máme aj iné produkty.


FULL 3D umelý stromček CHRISTMAS TYP 6. Hlavnou výhodou tohto vianočného stromčeka je použité vysokokvalitné mäkké 3D ihličie. 100% 3D stromček má, na rozdiel od 3D stromčeka, všetky vetvy s trojrozmerným ihličím.

Kým pri 3D stromčeku ide o kombináciu trojrozmerného a dvojrozmerného ihličia, Full 3D má všetky vetvy (cca 400-600 ks podľa výšky stromu) vyrobené len zo špeciálnych 3D odliatkov z nehorľavého PE materiálu.

Ihličie na 3D konároch vyčnieva do všetkých strán. Jeho farba je prispôsobená reálnej prirodzenej farbe.


Vysoký je až 180 cm.

Okrem krásneho a detailného spracovania náš stromček spĺňa aj bezpečnostné požiadavky.

FULL 3D stromček je vyrobený tak kvalitne, že z neho netrčia žiadne drôtiky, ihličie nie je pichľavé. Ihličie navyše neopadáva a drží si svoju tvarovú aj farebnú stálosť niekoľko rokov.

Univerzálna sedacia súprava, hnedá/béžová, PAULITA
Cena predtým 498 €
Zľava –52 %
Cena v akcii 239 € s DPH

Pre objednávky nad 250 € je doprava ZDARMA

Možnosť nakúpiť aj na splátky. 

V eshope sú aj dalšie zľavy. 

Sedacia súprava Mersi – VÝPREDAJ – Zľava -50 %


Univerzálna sedacia súprava, tmavosivá/sivá, MERSI


V ponuke aj hnedá/sivohnedá
Tovar nový – na sklade


Zľava -50 %
Cena predtým 798 €
Cena teraz 399 € s DPH


Možnosť aj na splátky
Dopravu pre tento produkt máte ZDARMA
Samozrejme aj garancia vrátenie tovaru.
Vo výpredaji v super zľavách aj iné výrobky. 

Market24.sk .V ponuke nájdete Odrážadlá, trojkolky, bicykle bazény a ďalšie športy, kočíky, autosedačky, potreby pre deti, knihy – bestsellery aj knižné novinky ležadlá, hračky, LEGO, fusaky, deky potreby do domácnosti a iný tovar so zľavami až do 80%.

Möbelix – dom s nábytkom a bytovými doplnkami! Výhodný nábytok, plánovateľné kuchyne na mieru, doplnky do domácnosti a dekorácie. Nakúpte v Möbelixe jednoducho a výhodne z pohodlia vášho domova! Výhodné podmienky dodania. 90% nábytku skladom. Montážny servis. Možnosť rezervácie. Osobný odber. Výpredaje až do 50 %. 

4Home.sk . Výhodné výpredaje skladu aj pravidelné výpredaje sezónneho tovaru. Nakupujte výhodne a sledujte naše výpredajové ponuky za skvelé ceny, s ktorými zaručene ušetríte. Kliknite v menu na VÝPREDAJ. Výpredaje až do 50 %. 

Spoločnosť UTC, spol. s r.o. dosiahla významné postavenie v segmente kuchynských a domácich potrieb. Náš sortiment v eshope Kitos.sk obsahuje viac ako 5000 rôznych produktov predovšetkým nepotravinárskeho typu, ktorý dodávame vo vysokej kvalite, avšak za priaznivé ceny. Vypredaje až 70 %. 

Koncepcia bývania, ktorú ponúka Estilofina.sk prináša novú škálu interiérového nábytku a doplnkov. Zaoberáme sa výhradne originálnym a trendovým tovarom,… Výpredaj nábytku až 70 %. 

Na eshope Bedario.sk vyberajte kvalitné produkty pre Vašu kúpeľňu a spálňu! Máme 5 rokov skúseností s predajom posteľnej bielizne.   Výpredaj až 70 %. 

MerkuryMarket.sk . Náš skladový sortiment obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracujeme s hlavnými výrobcami na trhu. Naša ponuka je určená nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre menšie a stredné firmy pôsobiace v stavebníctve a tiež pre veľkoobchodných odberateľov. Výpredaj až 30 %. 

Temponábytok.sk . Ceny, z ktorých sa vám zatočí hlava. Využite možnosť kúpiť posledné kusy za vypredajové ceny. Neváhajte, aby nebolo neskoro..Výpredaj až do 80. Výpredaj až 80 %. 

Kulina.sk je miesto, kde nájdete riad a kuchynské potreby vyhlásených výrobcov. Značky s tradíciou. Ocenenia za dizajn. . Výpredaj až 80 %. 

Ponuku výrobkov na Alinda.sk sme pripravili takým spôsobom, že si tu nájdete vylúčene iba najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie produkty z rôznych kategórií ako elektronika, domácnosť a záhrada, šport a relax či krása a zdravie. . Black Friday – zľavy.