Zarobte si na vašom webe – Blogu

Rádi píšete články , ktoré majú hodnotu ? Založte si blog a zdieľaj svoje nadupané články s ostatnými.

Môže to byť blog o varení, cestovaní, móde, marketingu či blog o káve. Hlavne píšte o tom, čo ťa baví a v čom ste doma.

Len tak vydržíte prispievať pravidelne a vybudujete si značku, ktorá priláka pravidelných čitateľov.

Môže trvať dlhý čas, kým uvidíte prvé zárobky, takže ak začnete blogovať len kvôli peniazom, pravdepodobne po pár týždňoch skončíte.

A ako zpeňažiť web a získať návštevnosť ?

Na svoj blogu môžete umiestniť cielenú reklamu, dohodnúť si banner s firmou alebo predávať sponzorované články s odkazmi (PR články) či umiestniť affliate odkaz.

Prečo vlastne potrebujete blog ?

Lebo na internete potrebujete miesto, kde vás ľudia vedia nájsť. Kde si budú môcť pozrieť vaše služby a portfólio, a zistiť, kto vlastne ste.

Chcete získať u potenciálnych klientov ? Píšte blog o vašom odbore. Ak ste grafik, píšte o grafike. Ak ste copywriter, píšte o písaní.

Návštevníci tak uvidia, že tomu, čo robíte, sa aj naozaj rozumiete.

Či podníkáte alebo nie svoju web stránku je možné využiť na akúkoľvek oblasť či už na komerčný alebo nekomerčný charakter.

Ak neviete, ako vytvoriť web stránku, nemusíte sa obávať, pretože je to veľmi jednoduché a vytvoríte ju aj za pár minút vďaka návodom.

Dnes už na vytvorenie web stránky nepotrebujete vedieť programovať. Môžete si ju vytvoriť aj bez skúseností a navyše zadarmo, alebo s minimálnou investíciou pomocou softvérov.

Stránku je možné vytvoriť aj zdarma a veľmi jednoducho za pár minut aj napr. Webnode sk .

Ak by ste potrebovali poradiť , tak mi napíšte na mirokamon@gmail.com

Ak dokážete nájsť tému, ktoré vás zaujíma, vyznáte sa v ňom a nájdete pre neho rozsiahle publikum, založiť si blog alebo webovú stránku a používať affiliate marketing k zarábaní peňazí je skvelý spôsob online zárobku.

Ak náhodou neviete, o čo presne kráča, affiliate marketing je predávanie produktov niekoho iného skrze smerovanie zákazníkov na online obchod predajcu.

Viac info nižšie alebo TU – Ako začať s affliate marketingom.

V prípade, že dokážete vytvoriť Blogový obsah natoľko užitočný vašim čitateľom, že ľudia, ktorí hľadajú určitý produkt, si ho kúpi na stránke, na ktorú odkazujete, dostanete z každého predaja vopred stanovené percento.

Podobne úspešný blog či webovú stránku si pochopiteľne nevybudujete cez noc, ale ak u tejto činnosti vytrváte, máte šancu si jej postupne začať zarábať viac a viac peňazí.

Aby ste však mali šancu na úspech, je naozaj dôležité zvoliť tému, ktoré môžete speňažiť.

 

Stránku je možné vytvoriť aj zdarma a veľmi jednoducho za pár minut aj napr. Webnode sk .

Ak by ste potrebovali poradiť , tak mi napíšte na mirokamon@gmail.com

 

Chcete si vytvoriť jednoducho vlastný web za pár minút ? 

✅  On-line nástroj na tvorbu webu ► Webnode .

 

Pozrite si všetky moje  tipy na práce na doma .