Tempo Kondela GABRIELA

Informácie

 

Ak chcete zistiť všetky potrebné informácie či už o tejto posteli alebo i iných , tak kliknite na niektorý z doleuvedených odkazov. Následne sa dostanete do vybraného eshopu.  Tam aj zistíte či je možné ju kúpiť aj na splátky , možnosti dopravy a iné. 

Ako objednať

 

Ak by ste mali záujem si ju kúpiť , tak je možné ju objednať vo vybranom eshope cez internet. Predajca je teda eshop – obchod , nie ja.  Ak by ste nevedeli , ako objednať cez internet , tak vám pomôžem.

Kde kúpite

 

Túto postel je možné kúpiť v zľave vo viacerých obchodoch , ale momentálne najlacnejšie kúpite  eshope Tempo Kondela .  Ak by ste sa rozhodli , že nakúpite v tomto obchode , tak môžem vám dať kupón na dopravu zdarma  ( viac info nižšie )

Heuréka.sk

Porovnať ceny

 

Kliknite na doleuvedený červený textový odkaz ( na výber dve varianty produktu ) a potom si vyberte na stránke obchod  Tempo Kondela  ( tlačítko  DO OBCHODU )

Kúpiť v eshope

Tempo Kondela

 

Všetky postele  Heureka.sk 

 

Na Heuréke si pripadne  môžete pozrieť aj iné postele.

 

 ► Všetky Postele – Heuréka.sk 

 

Doprava zdarma

Zľavový kupón

Ak by ste rozhodli , že si tento produkt kúpite v ehope Tempo Kondela resp. Tempo Nábytok , tak môžem vám dať zľavový kupón na DOPRAVU ZDARMA.

 

Tento kupón však platí len pri nákupe cez internet.

 

Kúpiť na Heuréke

Ak by ste chceli tento produkt kúpiť na Heuréke , tak využite tlačítko Kúpiť na Heuréke . Nákupom cez náš Košík , získate záruku vrátenia peňazí, ak nákup neprebehne tak, ako má.

Chcete si niečo vyhľadať na Heuréke.sk ?

Ak by ste chceli od mňa dostávať tipy na zľavy na váš email , tak sa môžte zaregistrovať na tejto stránke .  REGISTRÁCIA 

Pripadne sledujte stranku ZĽAVY – VÝPREDAJE na Facebooku.