Sencor SVC 45 EUE3

Sencor SVC 45 EUE3

Dnes vám predstavím ,, lacný ,, vreckový vysávač Sencor SVC 45 EUE3 , ktorí som zi zakúpil prostredníctom Heuréky v obchode Mall.sk.

Tento vysávač sa na Slovenskom trhu sa predáva v čiernej , bielej , modrej , červenej a zelenej farbe.

Ale poďme pekne od začiatku. Môj starý vysávač Rowenta mi už doslúžil a tak mi neostávalo nič iné len si kúpiť nový.

 

Orientačná cena – 35,00 €

Pozovnať ceny a zistiť viac 

  ► Sencor SVC 45 EUE3  

Všetky vysávače

  ► Všetky vysávače – Heuréka.sk  

 

Sencor SVC 45 EUE3 – Recenzia

 

 

Moja predstava

 

Moja predstava bola takáto. Chcem lacný vreckový výsávač s cenou maximálne do 40 eur s dobrým výkom , teda aby dobre vysával a nebol hlučný. Farebné prevedenie som zatiaľ neriešil , ale určite by to nemalo byť čierna alebo biela farba.

 

Výber a porovnanie cien

 

Samozrejme na výber toho správneho lacného vysávača som využil porovnávač cien Heuréka.sk . Zadal som do vyhľadávača slova vysávač a zaškrtol menej ako 100 eur. Kedže som nechcel ani vysávač , ktorý by bol na výšku , ale ,, na ležato ,, tak hneď mi padli do oka dva a to Sencor SVC 45 EUE3 a ETA 0491 Rubio .

 

Recenzie od zákazníkov

 

Kedže ako prvé , čo si všímam je okrem ceny a výzoru recenzie a percentuálne hodnotenie od zákazníkov , tak do užšieho výberu prešli práve už spomínaný Sencor SVC 45 EUE3 a ETA 0491 Rubio .

Sencor SVC 511TQ som vylúčil pretože bol to bezvreckový a ten som nechcel.

Recenzie od zákaznikov boli celkom priaznivé , aj keď samozrejme boli tam aj nejaké negatívne reakcie , ale tie sa dali aj čakať kedže , pretože v tejto cene , nie je možné mať vysoké nároky.

 

Rozhodnutie pre Sencor SVC 45 EUE3

 

Nakoniec som sa rozhodol pre vreckový vysávač Sencor SVC 45 EUE3. Vybral som si na Heuréke známy obchod Mall sk , pretože neďaleko majú pobočku , takže nebude problém s vyzdvihnutím vysávača.

 

Pozor na farbu

 

Musim vás , však upozorniť , že ak náhodou si vyberiete tento vysávač , tak na trhu sú rôzne označenia resp. farebné prevedenia . Napríklad , ten ktorý je na obrázku na Heuréke je v čiernej farbe . Preto prosim vás dávajte si pozor pri objednávke , akú farbu si vyberiete.

Na Heuréke pod cenou a pod modrým tlačítkom DO OBCHODU máte zvýraznený text Vyberte možnosť. Na ten kliknite a zobrazia sa vám farebné prevedenia tohto vysávača. Ja som si vybral zelený ,, Sencor SVC 45GR – EUE3 ,,

Upozornenie. Musím vás však upozorniť , že táto rolovacia lišta slúži len na zobrazenie farebných možností , NIE , na na to , aby vám zobrazilo tú farbu , ktorú ste si vybrali. To akú farbu chcete musíte urobiť až pri objednávke

 

Farebné prevedenia tohto modelu

 

Podlahový vysávač Sencor SVC 45WH-EUE3 biely
Podlahový vysávač Sencor SVC 45RD – EUE3 červený
Podlahový vysávač Sencor SVC 45GR – EUE3 zelený
Podlahový vysávač Sencor SVC 45 BL- EUE3 modrý
Podlahový vysávač Sencor SVC 45 BK – EUE3 čierny

 

Vyzdvihnutie a rozbalenie tovaru

 

Čo ma veľmi milo prekvapilo , bolo to , že vysávač mi prišiel hneď na druhý deň na pobočku. To len dokazuje , že Mall.sk má to veľmi dobre zorganizované a že to šlape jak hodinky.

Na pobočke som len povedal číslo objednávky a slečna mi dala doklad o zaplatení.

Prekvapilo ma aj to , že krabica nebola prilliš veľká , práve naopak. To mi samozrejme vyhovovalo. Takisto aj to , že to bolo aj ľahké.

Krabicu som doma rozbalil a vybral vysávač a aj všetky potrebné časti.

 

 

Všetko s plastu

 

 

To , čo ma ale neprekvapilo , bolo to , že všetko bolo s plastu. Veď , čo by som mohol očakávať za 34 eur , že ?

Veľmi ma však potešila farba , pretože vysávač boli naozaj pekný , pretože bol v žiarivej svetlo žltej farbe. A navyše kedže mám koberec v zelenej farbe , tak dobre zapadol do interiéru izby.

Ćo sa týka rozmerov , tak je jasné , že to je malý vysávač. Ale ten kto chce ušetriť aj miesto , tak ho to určite poteší .

 

Test vysávača

 

Je jasné , že už som sa nemohol dočkať , kedy ho už vyskúšam a tak som ho poskladal a štrčil šnúru do záštrčky a zapol s tlačítkom ,, ON ,,

Mimochodom vo vysávači už bol papierový filter , ale pre istotu si skontrolujte , či ho tam máte.

Musím uznať , že ma veľmi príjemne prekvapil sací výkon vysávača. Pri vysávaní nadvihoval koberec , čo svedčilo o tom , že je výkonný.

Ćo sa týka hlučnosti vysávača , tak ten bol v norme. Ani priliš tichý , ani priliš hlučný.

Dlžka elektrickej šnúry bola , tak akurát do mojich izieb ( dlžka a širka izieb je 4 x 3 m ) . Samozrejmosťou bolo tlačitko , pre navynutie šnúry.

A čo ma potešilo ešte viac , že mohol som povysávať aj z rúrkou zo starého vysávača , ktorá bola hliníková a tak som sa rozhodol , že budem ju používať. Tú novú ,, plastovú ,, som odložil.

Dobrou vychytávkou , je to že má rúčku , pomocou ktorej si s ľahkosťou prenesiete vysávač na akékoľvek miesto.

Samozrejme nemožete ani očakávať žiadne prídavné funkcie alebo náhradné diely , pretože za túto cenu zrejme to ani nie je možné. Kto však očakáva viac , ten musí si vybrať iný a drahší produkt. 

 

Záver

 

Ak hľadáte lacný vreckový vysávač v cene do 50 eur , ľahký , menších rozmerov , ktorý by navyše dobre vysával a teda bol výkonný a nebol ani hlučný , tak si myslím , že vás určite nesklame.

Musím vás však upozorniť , že vysávač je z plastu , samozrejme okrem motora , preto pri manipulacií s ním buďte veľmi opatrný , pretože malá nepozornosť a mohlo by dojsť k prasknutiu alebo zlomeniu nejakej plastovej časti.

Ak si , ale budete dávať pozor , tak môže vám slúžiť určite dlhú dobu.

 

Moje doporučenie

 

K vysávaču som dostal papierové vrecko , ale doporučujem si zakúpiť buď viac papierových vreciek alebo ako ja ,, jedno ,, látkové vrecko. Ja si vždy keď je plné vrecko vyprázdnim . Kto chce ušetriť može zvoliť túto variantu , kto nie tak si može zakúpiť viac vreciek od vysávača.

Ja som si vybral ešte pri objednávke aj textilné vrecko do výsávača – SENCOR SVC 45/52 cena za 1 ks – 6,00 eur.

Technické parametre nebudem uvádzať , pretože ich máte na Heuréke , ale aj v obchodoch.

 

Orientačná cena – 35,00 €

Pozovnať ceny a zistiť viac 

  ► Sencor SVC 45 EUE3  

Všetky vysávače

  ► Všetky vysávače – Heuréka.sk