Poštová banka – Dobrá pôžička

Ak máte záujem o pôžičku, Poštová banka vám poskytne svoju Dobrú pôžičku za výhodných podmienok.

Pôžička vo výške
300 – 30 000 €

ČO JE DOBRÁ PÔŽIČKA?

Získajte peniaze rýchlo, jednoducho a na čokoľvek:

s úrokovou sadzbou už od 4 % p. a. *
Bez poplatku za poskytnutie
výška úveru od 300 € do 30 000 €
splatnosť od 1 do 8 rokov
možnosť použitia na čokoľvek
* úroková sadzba je výsledkom uplatnenia zľavy vo výške 1 % p.a. z úrokovej sadzby 5 % p.a. za aktívne využívanie UŽITOČNÉHO ÚĆTU v zmysle vernostného programu Veľké Plus.

 

Vyplňte krátky formulár na tejto stránke a my vašu žiadosť odošleme priamo do Poštovej banky na spracovanie.

Vďaka tomu, že s Poštovou bankou spolupracujeme už dlho, postaráme sa vám o rýchle vybavenie žiadost

Viac informácií o tejto pôžičke sa dozviete pod týmto formulárom. 

 

 

Dobrá pôžička od Poštovej banky

Výška pôžičky od 300 € do 30 000 €
Splatnosť 12 mesiacov až 8 rokov (v závislosti od výšky úveru)
Veková hranica 18 až 69 rokov

 

Výhody Dobrej pôžičky

 

Pôžička na čokoľvek: Nemusíte si odkladať bločky ani inak preukázať, na čo ste požičanú sumu použili. Je to úplne na vás, banka vám nebude dávať žiadne obmedzenia.

Požičať si môžete až do 30 000 €!

Ak váš rozpočet nestíha splatiť iné dlhy a do toho sa vám ešte objavili nečakané náklady, možno sa vám pokazilo auto alebo treba nakúpiť nové spotrebiče do domácnosti, Dobrá pôžička od Poštovej banky je tým správnym riešením. Výška požičanej sumy je skutočne vysoká a pomôže vám ľahko prekonať akékoľvek nečakané finančné prekvapenia.

Stačí vám len občiansky preukaz: Pre požiadanie o úver nemusíte utekať do banky po výpis účtu, ani žiadať zamestnávateľa o potvrdenie o príjme. O pôžičku môžete požiadať vyplnením krátkej žiadosti na ŠetriSove, ku ktorej potrebujete iba údaje z občianskeho preukazu.

Bez založenia nehnuteľnosti: Poštová banka nevyžaduje, aby ste ručili svojou nehnuteľnosťou. V prípade problémov so splácaním tak nemusíte mať obavu, že prídete o strechu nad hlavou.

Nepotrebujete spolužiadateľa: Pôžička vám bude poskytnutá bez potreby ďalšej ručiacej osoby.

Môžete si odložiť splátky: V prípade potreby si môžete požiadať o odklad splátok až na 6 mesiacov.

Poistenie splácania úveru: Aby vás pôžička zaťažovala čo najmenej, môžete si poistiť schopnosť splácania úveru. Toto poistenie vám pomôže v prípade, že sa dostanete do nečakanej životnej situácie, napríklad stratíte zamestnanie, bude vám meškať výplata alebo vás zastihnú zdravotné komplikácie.

 

Ako môžem získať úrok zvýhodnený až o 1 % ročne?

 

Vďaka výhodným úverovým podmienkam od Poštovej banky môžete pri splácaní svojej pôžičky ušetriť ešte viac! Zvýhodnenú úrokovú sadzbu získate, ak budete svoju pôžičku pravidelne splácať inkasom z osobného účtu v Poštovej banke. Rozdiel vo výške mesačnej splátky vám bude každý mesiac vrátený na účet.

 

 

Kto môže požiadať o pôžičku?

 

Podmienky, ktoré musíte splniť, aby vám bola pôžička schválená:

 

Vek od 18 do 69 rokov. Pri ukončení splácania úveru nesmie byť presiahnutý vek 74 rokov.

Trvalý pobyt na Slovensku.

Zamestnanec minimálne 3 mesiace, s prácou na Slovensku.

Zamestnanec v zahraničí minimálne 6 mesiacov, s prácou v členských štátoch EU, Švajčiarsku, Islande, Nórsku alebo Lichtenštajnsku.

Podnikateľ, ktorý podniká minimálne 18 mesiacov s podaným daňovým priznaním za posledné zdaňovacie obdobie.

Poberateľ dôchodku (starobný, predčasný starobný, výsluhový dôchodok, vyrovnávací príspevok hasičského a záchranného zboru, invalidný dôchodok vo veku od 30 rokov, resp. vdovský/ vdovecký dôchodok vo veku od 52 rokov, dôchodok z Českej republiky – vo výške poukazovanej na účet v banke).

Iný preukázateľný zdroj príjmu, napríklad materská, rodičovský príspevok.

 

Ako požiadať o pôžičku?

 

Úplne jednoducho a behom pár minút! Vyplňte krátky formulár na ŠetriSove a my vašu žiadosť odošleme priamo do Poštovej banky na spracovanie. Vďaka tomu, že ŠetriSova s Poštovou bankou spolupracuje už dlho, postaráme sa vám o rýchle vybavenie žiadosti.

 

 

Čo je poistenie splácania úveru?

 

Jedná sa o dobrovoľné pripoistenie, ktoré Poštová banka ponúka svojim klientom. Poistíte si neschopnosť uhradiť mesačnú splátku.

 

Aj keď vám momentálne vaša finančná situácia umožňuje požičať si a pravidelne uhrádzať splátky, nemusí tomu tak byť natrvalo. Pôžičku môžete splácať niekoľko rokov a behom tejto doby sa vám môžu vyskytnúť rôzne nečakané životné situácie, napríklad neplánované výdavky, strata zamestnania, zdravotné problémy alebo hospitalizácia. Poistenie schopnosti splácať vám pomôže práve v takýchto prípadoch, kedy sa vám splácanie pôžičky skomplikuje.

 

 

Čo robiť v prípade, že nemôžem uhradiť mesačnú splátku?

 

Aj na takéto situácie v Poštovej banke mysleli a pripravili pre svojich klientov možnosť odložiť si splátky až o 6 mesiacov! O odklad možno požiadať úplne bez poplatku. Ak sa vám vyskytnú nečakané komplikácie s pravidelným príjmom, polročný odklad splátok vám pomôže vyrovnať sa s novou situáciou a pôžičku splatiť neskôr, keď na to bude váš rozpočet pripravený.

 

 

Chcete ušetriť ešte viac?

 

V takom prípade si v Poštovej banke založte ešte Užitočný účet a splácajte z neho svoju pôžičku prostredníctvom inkaso príkazu. Získate tým zľavu 1 % ročne z úrokovej sadzby vašej pôžičky. Rozdiel vo výške mesačnej splátky vám poštová banka každý mesiac vráti na váš účet. Požičať si tak môžete ešte výhodnejšie!