Pánske hodinky

Pánske hodinky

Chceli by ste si kúpiť pánske hodinky ? Dáme vám tip , kde nájdete najväčší výber hodiniek na jednom mieste a to až 22 539 !

Stačí si len vybrať cenovú kategóriu , kliknúť na odkaz a potom si už pozerať a vyberať.

Pripadne si potom ešte vo vyhľadavači na stránke vybrať požadované kritéria ako napr. typ hodiniek , cena od – do , značka , štýl , tvar , vodotesnosť hodniek , materiál skla a remienka , pohon , hmotnosť , farbu , osvetlenie a prípadne iné vlastnosti.

Pánske hodinky sú zoradené podľa úspešnosti predaja a hodnotení od zákazníkov.

 

Pánske hodinky – Cenové kategórie

 

Najlepšie – Lacné pánske hodinky do 100 eur

Najlepšie - Lacné pánske hodinky do 100 eur

Najlepšie – Lacné pánske hodinky do 100 eur

 

V tejto kategórii nájdete tu 7223 pánských hodiiek

 

Aj keď tomu neveríte , dajú sa kúpiť najlacnejšie pánske hodinky aj za pár desiatok eur.

Nájdete tu aj značkové hodinky od známych značiek ako Casio , Festina , Guess , Timex , Seiko ale aj ostatné značky ako napr. Daniel Klein , Geneva Orlando , Frederic Graf , Secco atď.

 

Najlepšie pánske hodinky od 100 do 300 eur

Pánske hodinky od od 100 do 300 eur

Pánske hodinky od od 100 do 300 eur

 

 

V tejto kategórii nájdete až 10 607 pánských hodiiek  Nájdete tu aj hodinky od známych značiek ako Hugo Boss , Festina , Tommy Hilfiger , Diesel . Michael Kors , Casio , Emporio Armani , Seiko , Guess , Citizen a iné. 

Ak si chcete kúpiť pánske hodinky do 300 eur , tak jedná len o módne hodinky, ktoré si môžete kúpiť na sebe k oblečeníu . Ak sa po niekoľkých rokoch pokazia , nebudete sa cítiť tak zle, ako keby ste si kúpili hodinky napr. za 3000 eur.

Aj keď hodinky v tejto kategórii nie sú dedičskými kúskami, nájdete tu niekoľko skvelých pánskych hodiniek , ktoré môžu vám vydržať desaťročia.

 

Pánske hodinky od 300 do 1000 eur

Pánske hodinky od od 300 do 1000 eur

Pánske hodinky od od 300 do 1000 eur

 

 

V tejto cenovej kategórii nájdete asi 3816 pánských hodiniek a to od značiek ako napr. Versace , Tissot , Citizen , Casio , Seiko , Certina , Longines , Calvin Klein a iné.

Jedná sa o dobré cenové rozpätie pre mužov s disponibilným príjmom, ktorí chcú kúpiť svoje hodinky .

Radíme vám, aby ste si nekupovali svoje prvé hodinky v tomto cenovom bode, pretože budete chcieť vyskúšať niekoľko pánských hodiniek za nižšie ceny, aby ste sa ubezpečili, že sú tie pravé.

 

Luxusné pánske hodinky nad 1000 eur

Luxusné pánske hodinky nad 1000 eur

Luxusné pánske hodinky nad 1000 eur

 

V tejto kategórii nájdete tu 900 luxusných pánských hodiniek a to od značiek Geneve , Breitling , Citizen , Casio , Biatec Majestic , Invicta , Prim , Longines , Tag Heuer , Tissot , Victorinox Swiss Army a iné.

Toto je skupina známych mien a značiek . Získate to, za čo tu platíte.

Luxusné hodinky sú podľa definície exkluzívne predmety a signalizujú niektorým ľuďom vašu schopnosť si ich dovoliť.

 

Viac ako 10 000 eur – mimoriadne luxusné hodinky

 

Na tejto úrovni nie je neobvyklé, že diamanty, zlato a iné drahé kamene budú na ciferníku práve týchto najdrahších pánských hodiniek .

Mnohé z týchto hodiniek nie sú k dispozícii na verejný predaj – sú doslova kontrolované a sprístupnené iba vybraným klientom.

Väčšina z týchto exkluzívnych hodiniek nesie bohaté dedičstvo vynikajúcich zručností a výnimočnej kvality.

Ak hľadáte pozlátené alebo zlaté hodinky kliknite na pánske zlaté hodinky.

 

Najpopulárnejšie značky pánských hodiniek

 

Casio

 

Pánske hodinky Casio sú nepochybne jednou z najväčších a najznámejších hodinárskych spoločností. Japonská spoločnosť neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich výrobkov a vybavuje ich najnovšími technológiami a materiálmi najvyššej kvality.

 

Citizen

 

Značka CItizen je jedným z popredných výrobcov japonských pánských hodiniek, najmä v prémiovom segmente.

Vďaka použitiu pokročilých technológií, ako je napríklad dodávka svetla prostredníctvom modulu Citizen Eco-Drive, získavanie časových informácií z rádiových vĺn alebo satelitov, umožňuje pohodlné používanie každého hodiniek a štýl spojený s eleganciou a dobrým vkusom robí z týchto hodiniek perfektnú zhodu. na obleky a iné podobné štylizácie.

 

Longines

 

Pánske hodinky Longines sú dodnes synonymom prepychu a dokonalého načasovania. Dnes je Longines súčasťou skupiny Swatch Group, ktorá zaistila, že hodinky Longines sa v priebehu rokov vyvíjali presne tak, ako by sa páčil Francillonovi a jeho nástupcovi.

V každej hodinke Longines dnes žije duch prvotných dizajnérov a ich neúnavné úsilie o dokonalosť.

 

Seiko

 

Hodinky Seiko sú najviditeľnejšou voľbou pre každého, kto chce vyzerať štýlovo a elegantne a zároveň si užívať prémiové hodinky.

Japonské modely Seiko sú samy osebe zárukou spoľahlivosti dosiahnutej vďaka prísnym testom, ktoré každé hodinky od výrobcov v Tokiu prechádzajú.

V prípade týchto modelov sa tradícia stretáva s modernitou, ktorá je zreteľne viditeľná v klasickom dizajne, v kombinácii s využitím najnovších technologických úspechov, vďaka ktorým je každá nová séria presnejšia a efektívnejšia ako predchádzajúca.

 

Geneve

 

Hodinky pre pánov značky Geneve sú symbolom luxusu vďaka svojmu elegantnému vzhľadu a predovšetkým vďaka tomu, že sú vyrobené zo zlata.

Takéto hodinky určite priťahujú pozornosť ľudí, ktorých stretnete. Klasický štýl a precízne spracovanie znamenajú vynikajúcu kvalitu a odolnosť, ktoré charakterizujú hodinky Ženeva . Originálne, presné povrchové úpravy navyše zdôrazňujú ich remeselnú zručnosť.

 

Festina

 

Festina je známa značka s viac ako 100-ročnou tradíciou. Presnosť a dokonalosť tvorby ocenil španielsky výrobca Lotus, ktorý vyústil do spolupráce medzi švajčiarskymi a španielskymi podnikateľmi.

Od 80. rokov 20. storočia sa sídlo značky nachádza v Barcelone, kde sa montujú najdrahšie modely z najvyššej série.
Hodinárski nadšenci oceňujú značku za starostlivosť o výber kvalitných materiálov, rôzne štýly a praktické funkcie, ktoré sú zastúpené na prestížnom francúzskom cyklistickom závode.

 

Breitling

 

Pánske hodinky s charakteristickým ciferníkom B na číselníku bezpochyby patria do kategórie luxusného tovaru.

Dlhá a úspešná história, úspechy v oblasti merania času, trvalo vysoká kvalita dosiahnutá zamestnávaním najlepších odborníkov, najmodernejšia technológia, neustále investície a veľmi dôkladný kontrolný proces sú len niektoré z prvkov, vďaka ktorým je Breitling špičkovým hodinkovým strojom.

Dizajn, technológia, materiály, služba dostupná po celom svete a všetko, čo robí značku rozpoznateľnou v oblasti švajčiarskeho hodinárstva, si v skutočnosti vyžaduje vysokú cenu produktu.

Starostlivosť o kvalitu tiež obmedzuje ponuku. To všetko robí pánske hodinky Breitling exkluzívnym produktom, ktorý je k dispozícii obmedzenému počtu zákazníkov. Podľa našich úvah sme sa dostali k otázke ceny ako jedného z určujúcich faktorov exkluzivity.

 

Invicta

 

Hodinky Invicta majú tiež zaujímavý vzhľad. Charakteristickým rysom tejto značky sú veľké prípady pánskych hodiniek, ktoré dokonale zdôrazňujú zápästia mužov. Dámske hodinky sú však veľmi jemné a často zdobené.

Aj keď značka Invicta do značnej miery upustila od ručných rán, sú hodinky vybavené kvalitnými automatickými a kremennými strojmi, japonskými Seiko, Swiss Ronda a Sellita. Vďaka tomu si môžete byť istí, že hodinky nám budú slúžiť mnoho rokov.

Jedným z charakteristických znakov hodiniek Invicta je ich nízka cena. Je to ona, ktorá ju robí jednou z najpopulárnejších značiek na svete, najmä v USA. Vysoko kvalitný, elegantný dizajn a primeraná cena sú vlastnosti, ktoré priamo prispievajú k tomu, že skupina fanúšikov tejto značky neustále rastie.

 

Prim

 

Nadčasové, elegantné, ale aj klasické pánske hodinky vyrobené z kvalitných materiálov, ktorým nikto neunikne: jedná sa o originálne hodinky PRIM.

PRIM sú slušné hodinky vyrobené s láskou, tradíciou a skúsenosťami. V novom tisícročí sme dali PRIM hodinky nové srdce v modernom prípade a obnovili to, na čo sa zabudlo po páde socializmu. Jedná sa o hodinky PRIM podľa kvality MPM.

Ich klasický a nadčasový vzhľad sa stal synonymom jednoduchej elegancie. Atraktivita českých PRIM hodiniek spočíva v starostlivo premyslenom vzhľade, ktorý dokonale doplní spoločenské i každodenné oblečenie.

Hodinky PRIM sú jedinečné modely, vďaka ktorým budete vyniknúť z davu a stanete sa majiteľom originálneho umenia.

 

Tag Heuer

 

Dnes je TAG Heuer jednou z najväčších a najvyhľadávanejších značiek v priemysle luxusných pánských hodiniek.

Legenda vytvorenia švajčiarskych hodiniek vyplýva z aktívneho zapojenia hodinárov do sveta športu, ktorého cieľom bolo vytvoriť najpresnejšie meracie prístroje.

TAG Heuer je teraz prvým výrobcom v histórii, ktorý vytvoril luxusné chronografy schopné merať s bezkonkurenčnou presnosťou 1/10, 1/100, 1/1000 a 1/10000 sekundy.

 

Tissot

 

Značka Tissot, ktorá je na trhu hodiniek pre pánov prítomná viac ako 160 rokov, je známa okrem iného svojou veľmi širokou ponukou.

Každý rok existujú nové zaujímavé modely, z ktorých niektoré čerpajú z mimoriadne bohatej histórie hodinárstva tejto značky, zatiaľ čo iné sú úplne novými návrhmi inšpirovanými napríklad športmi, ako sú cestná cyklistika, motocyklové preteky alebo basketbal, s ktorými je Tissot spojená.

 

Michael Kors

 

Michael Kors je zakladateľom luxusnej značky, ktorá odráža moderný životný štýl. Jeho neobyčajné dizajny sa tešia po celom svete a autor jeho návrhov získal mnoho ocenení.

Odvaha v snahe vytvoriť spoločnosť podpísanú svojím vlastným menom znamenala, že samotné projekty sa vyznačujú najvyššou kvalitou a eleganciou dizajnu. Pánske hodinky Michael Kors sú prísľubom štýlu a luxusu, ktorý žiadna žena nezaujme ľahostajne.

 

Timex

 

Značka Timex je jednou z najpopulárnejších a najznámejších značiek pánských hodiniek v súčasnosti.

Vďaka rozmanitosti svojich modelov sa perfektne hodí pre ľudí, ktorí potrebujú športové hodinky, a pre tých, ktorí uprednostňujú elegantnejšie alebo neformálne modely.

Hodinky Timex sú jedným zo zrejmých návrhov pre každého, kto hľadá štýlový a pohodlný štýl.

 

Bulova

 

Bulova je americká značka hodiniek s dlhou tradíciou. Spoločnosť pokračuje v myšlienke na zakladateľa značky Josepha Bulova a vyrába modely, ktoré nielen merajú čas, ale budú tiež súčasťou šperkov majiteľa.

Značka získala popularitu vďaka Charlesovi Lindberghovi, ktorý ako prvý na svete prekročil Atlantik bez zastavenia Bulovými hodinkami na zápästí.

 

Diesel

 

Diesel je značka, ktorá sa teší neochvejnej popularite už vyše 40 rokov. Pánske hodinky tejto značky sú pri tvorbe svojich návrhov inšpirované metropolitnými a priemyselnými interiérmi, čím vytvárajú hodinky dokonale prispôsobené pre mladých dobrodružných ľudí.

 

Guess

 

Obrovský úspech v celosvetovom meradle znamenal, že katalóg americkej odevnej značky Guess sa rozšíril aj o pánske hodinky.
Dizajn hodiniek bratov Marciana sa vyznačuje výraznými farbami a dekoráciami, ktoré dokonale odrážajú charakter každého človeka, ktorý rád hrá so všeobecne chápanou módou.

 

Emporio Armani

 

Emporio Armani je jednou z najlepších značiek v módnom priemysle, ktorý postupne dobýva svet módy od roku 1975.

Talianska značka založená spoločnosťou Giorgio Armani bola vytvorená s ohľadom na mladých dospelých. Návrhár, ktorý pozná potreby a možnosti svojej cieľovej skupiny, sa ujal iniciatívy a navrhol kolekciu, ktorá spája eleganciu s pohodlím a je k dispozícii za nižšie ceny ako jeho módny dom Giorgio Armani.

Emporio Armani je v súčasnosti tiež radom pánských hodiniek, ktoré sa vyznačujú moderným dizajnom v kombinácii s jedinečnou farebnou paletou. Elegantný charakter je prerušený minimalistickými dekoráciami, vďaka ktorým sú výrobky elegantným doplnkom.

 

Versace

 

Versace je jednou z najznámejších značiek luxusného oblečenia na svete. História tejto značky sa stala súčasťou viacerých filmových a sériových scenárov.

Úspech značky na medzinárodnej scéne dokazuje, že rodinný podnik sa môže zmeniť na veľké impérium.

Hodinky Versace sú nielen položky, ktoré označujú čas, ale predovšetkým krásny dizajn, ktorý zdôrazní prestíž svojich majiteľov.

 

Atlantic

 

Výrobky v Atlantiku sú ponukou exkluzívnych, elegantných a technologicky vyspelých pánských hodiniek.

História tejto značky siaha do roku 1888 a výrobky tejto značky sa dnes tešia. Vďaka mnohoročnej tradícii zostáva značka v popredí najznámejších výrobcov, pričom zostáva verná remeselnej činnosti švajčiarskych manufaktúr.