Online kurzy – Programovanie – IT  2     123 – 

ONLINE-KURZ-SK

Java V. Práca s XML
Kurz Java V. Práca s XML je pre teba ideálny, ak sa chceš naučiť základy jazyka Java a spôsoby zápisov XML dokumentov…. Orientačná cena 150 eur

ONLINE-KURZ-SK

Java XIV. Liferay
Kurz Java XIV. Liferay je pre teba ideálnou voľbou, ak sa chceš naučiť pracovať vo frameworku Liferay prostredníctvom …. Orientačná cena 210 eur.  

ONLINE-KURZ-SK

MATLAB I. Začiatočník
Kurz MATLAB I. Začiatočník je pre teba vhodný, ak sa chceš naučiť programovať v jazyku MATLAB. Po úvode do…. Orientačná cena 110 eur.   

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft PowerApps
Rýchla tvorba firemných aplikácií bez programovania. Naučíme ťa vytvárať moderné firemné aplikácie bez programovania. Orientačná cena 110 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Objektovo-orientovaná Analýza
Online kurz Objektovo-orientovaná Analýza ťa naučí ako vytvárať konzistentné modely systému v jazyku UML.. Orientačná cena 130 eur.  

ONLINE-KURZ-SK

Programovanie a štatistika v R I. Začiatočník
Kurz Programovanie a štatistika v R I. Začiatočník je pre teba ideálny, ak sa chceš naučiť programovať v jazyku R. Orientačná cena 120 eur.  

ONLINE-KURZ-SK

Programovanie a štatistika v R II. Mierne Pokročilý
Kurz Programovanie a štatistika v R II. Mierne Pokročilý je pre teba vhodný, ak máš skúsenosti s programovacím .Orientačná cena 150 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Python I. Začiatočník
Kurz Python I. Začiatočník je pre teba vhodný, ak si začiatočník s minimálnymi skúsenosťami s programovaním … Orientačná cena 110 eur.

ONLINE-KURZ-SK

Python II. Mierne Pokročilý
Kurz Python II. Mierne Pokročilý je určený pre teba, ak sa chceš naučiť pokročilé programovacie techniky . Orientačná cena 140 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Selenium I. Začiatočník
Kurz Selenium I. Začiatočník je pre teba ideálny, ak sa chceš profesionálne venovať testovaniu softvéru. Oboznámime .. . Orientačná cena 150 eur.  

ONLINE-KURZ-SK

SOA I. Začiatočník
Kurz SOA I. Začiatočník je pre teba ideálnou voľbou, ak sa chceš naučiť základné aspekty servisne orientovanej …. Orientačná cena 260 eur.   

ONLINE-KURZ-SK

SWIFT I. Začiatočník
Online kurz SWIFT I. Začiatočník je pre teba ideálnym štartom do sveta programovania v tomto prehľadnom …. Orientačná cena 100 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Testovanie softvéru I. Začiatočník
Online kurz Testovanie softvéru I. Začiatočník je pre teba ideálny, ak chceš naučiť testovať softvér. Oboznámime ťa …. Orientačná cena 160 eur.   

ONLINE-KURZ-SK

Testovanie softvéru II. Pokročilý
Online kurz Testovanie softvéru II. Pokročilý je pre teba správnou voľbou, ak sa chceš naučiť pokročilé navrhovanie …. Orientačná cena 180 eur.  

ONLINE-KURZ-SK

UML I. Začiatočník
Online kurz UML I. Začiatočník je pre teba vhodný, ak si začínajúci UML softvérový architekt. V online kurze UML Orientačná cena 110 eur.  

ONLINE-KURZ-SK

UML II. Mierne Pokročilý
Kurz UML II. Mierne Pokročilý je pre teba vhodný, ak si softvérový inžinier alebo vývojár. Chceš naučiť dátové UML Orientačná cena 130 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Unity 3D I. Začiatočník
Kurz Unity 3D I. Začiatočník je pre teba skvelou voľbou, ak sa chceš naučiť tvoriť hry cez engine Unity 3D. Oboznámime . Orientačná cena 130 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Unity 3D II. Mierne Pokročilý
Kurz Unity 3D II. Pokročilý je pre teba ideálny, ak sa chceš naučiť vytvárať ešte kvalitnejšie hry. Podrobne ťa… Orientačná cena 160 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Úvod do programovania
Kurz Úvod do programovania je pre teba ideálny, ak sa chceš naučiť základy programovania. Na kurze Úvod do programovania .. Orientačná cena 60 eur.  

Online kurzy – Programovanie – IT  2     123 –