Online kurzy – Kancelária – PC      1 – 2

ONLINE-KURZ-SK

Windows 10 I. Začiatočník
Kurz Windows 10 I. Začiatočník je pre teba skvelou voľbou, ak sa chceš perfektne orientovať v najnovšej verzii. Orientačná cena 74 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Windows 10 II. Pokročilý
Kurz Windows 10 II. Pokročilý ti odhalí, ako využiť pokročilé možnosti systému Windows 10. Naučíme …. Orientačná cena 88 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Excel – Práca s veľkými dátami
Kurz Microsoft Excel – Práca s Veľkými Dátami ťa naučí ako efektívne pracovať s veľkými dátami … Orientačná cena 127 eur. 

ONLINE-KURZ-CZ-

Excel pro začátečníky
V kurzu Excel pro začátečníky se dozvíme užitečné návody a informace, naučíme se Excel funkčně a efektivně … Vstoupit do kurzu ZDARMA

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Access I. Začiatočník
Kurz Microsoft Access I. Začiatočník je pre teba skvelou voľbou, ak sa chceš naučiť pracovať v Accesse. .. Orientačná cena  74 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Access II. Pokročilý
Kurz Microsoft Access II. Pokročilý je pre teba ideálny, ak máš skúsenosti s Accessom alebo si absolvoval kurz.. Orientačná cena 96 eur

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Access IV. Expert: Programovanie…
Kurz Access III. je pre teba vhodný, ak máš pokročilé znalosti programu Access. Naučíme ťa najdôležitejšie . Orientačná cena 102 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel – PowerPivot a PowerView
Kurz Microsoft Excel – PowerPivot a PowerView je určený pre teba, ak sa chceš naučiť analýzu a controling v Exceli… Orientačná cena 110 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel – Štatistika a Analytika
Kurz štatistických výpočtov ďalej účastníkom umožňuje prehĺbiť si svoje vedomosti z Microsoft Excel … Orientačná cena 130 eur

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel – Financie a Finančné Funkcie
Naučíme ťa tvorbu tabuliek v programe Microsoft Excel, pohybovať sa v tabuľkách, ako riešiť výpočty v tabuľkách .. Orientačná cena 130 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel I. Začiatočník
Online kurz Microsoft Excel I. je pre teba vhodný, ak sa chceš naučiť pracovať v Exceli. Naučíme ťa vytvárať …. Orientačná cena 52 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel II. Mierne Pokročilý
Kurz Microsoft Excel II. Mierne Pokročilý je pre teba ideálny, ak máš skúsenosti s Excelom alebo si absolvoval kurz Excel I…. Orientačná cena 66 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel III. Pokročilý
Online kurz Microsoft Excel III. Pokročilý je pre teba vhodný, ak máš skúsenosti s Excelom alebo si …. Orientačná cena 74 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel IV. Expert: Programovanie …
Online kurz Excel IV. je pre teba vhodný, ak máš väčšie skúsenosti s Microsoft Excel. Alebo si absolvoval kurz . Orientačná cena 84 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel Kontingenčné tabuľky
Kurz Microsoft Excel Kontingenčné tabuľky je určený pre teba, ak sa chceš naučiť pracovať s kontingenčnými … Orientačná cena  52 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel S. Štatistické výpočty
Kurz Microsoft Excel S. Štatistické výpočty je pre teba ideálny, ak sa chceš naučiť základy pravdepodobnosti … Orientačná cena 52 eur

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel V. Expert: Pokročilé programov..
Kurz Excel V. je pre teba vhodný, ak máš skúsenosti s makrami a VBA v Microsoft Excel. Alebo si absolvoval kurz … Orientačná cena 98 eur.

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Excel VBA
Online kurz Microsoft Excel VBA je pre teba ako stvorený ak sa chceš naučiť automatizovať svoju prácu, ušetriť čas… Orientačná cena 130 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft Outlook I. Začiatočník
Kurz Microsoft Outlook I. Začiatočník je pre teba skvelou voľbou, ak sa chceš naučiť pracovať v Outlooku. Orientačná cena 48 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft PowerPoint I. Začiatočník
Kurz Microsoft PowerPoint I. Začiatočník je pre teba vhodný, ak sa chceš naučiť efektívne prezentovať svoje nápady . Orientačná cena 52 eur. 

ONLINE-KURZ-SK

Microsoft PowerPoint II. Mierne Pokročilý
Kurz Microsoft PowerPoint II. Mierne Pokročilý je pre teba ideálny, ak sa chceš naučiť pokročilejšie využívať PowerPoint. . Orientačná cena 66 eur. 

Online kurzy – Kancelária – PC      1 – 2