Niquitin-mini

Niquitin mini

Nikotínové pastilky Niquitin mini sú dostupné v dvoch baleniach a to 1 ,5 mg a 4 mg a po 20 alebo 60 pastiliek .

Lisované nikotínové pastilky NiQuitin mini sú dobrým riešením pre fajčiarov, ktorí sa rozhodli skoncovať s fajčením postupne, a umožňujú skončiť s fajčením tempom, ktoré vám vyhovuje.

Chcete ich kúpiť za najlepšiu cenu ? Kliknite na textový odkaz nižšie. 

 

Niquitin mini – POROVNAJ CENY – TU

 

Lisované pastilky NiQuitin mini sú ideálnym riešením pre fajčiarov pri náhlej chuti na cigaretu. Pastilku môžete užiť kedykoľvek, keď dostanete chuť zafajčiť si. Pastilky majú praktické vreckové balenie a ich používanie je diskrétne a jednoduché.

NiQuitin mini sú biele lisované pastilky určené na užitie ústnou dutinou. Nikotín sa z pastiliek v ústach pomaly uvoľňuje a vstrebáva sa ústnou sliznicou. Vďaka tomu pastilky potláčajú fyzickú aj psychickú túžbu po cigarete a uľavujú od abstinenčných príznakov.

 

Vďaka lisovaným pastilkám NiQuitin mini znásobíte vašu šancu prestať fajčiť.

 

Komu sú určené?

 

Používajú sa ako podpora pri odvykaní fajčeniu u dospelých fajčiarov, dospievajúci (12 – 17 rokov) môžu prípravok užívať len na odporúčanie lekára.

 

Ako sa používajú ?

 

Sila pastiliek sa volí podľa sily fajčiarskeho návyku:

 

Viac ako 20 cigariet denne:

NiQuitin mini 4mg

Menej ako 20 cigariet denne:

NiQuitin mini 1,5 mg

a) Ukončenie fajčenia naraz

(Dospelí – 18 rokov a starší)

 

Začnite užívaním 8 až 12 pastiliek denne. Užite pastilku kedykoľvek, keď dostanete chuť zafajčiť si.

 

Užívajte takto pastilky až 6 týždňov, potom postupne znižujte ich počet počas dňa.

 

Až vám bude stačiť 1 až 2 pastilky denne, môžete užívanie ukončiť. Ak po ukončení liečby nastane neodolateľná potreba fajčiť, možno v tejto situácii znovu užiť pastilku.

 

b) Ukončovanie fajčenia postupne

 

(Dospelí – 18 rokov a starší)

 

Keď nastane neodolateľná potreba fajčiť, použije sa namiesto cigarety pastilka NiQuitin mini, čo pomáha zvládnuť túto potrebu. Čo najviac znížte počet denne vyfajčených cigariet.

 

Ak po 6 týždňoch užívania pastiliek nedôjde k zníženiu počtu vyfajčených cigariet, treba sa poradiť s lekárom. Znižovanie počtu vyfajčených cigariet by malo viesť k úplnému zastaveniu fajčenia. O to by ste sa mali pokúsiť čo najskôr. Až sa počet cigariet zníži na úroveň, keď môžete prestať fajčiť úplne, začnite postupovať podľa odseku „Ukončenie fajčenia naraz“ uvedeného vyššie.

 

Ak neprestanete počas 6 mesiacov fajčiť úplne, treba sa poradiť s lekárom.

 

Ako sa aplikuje?

Vždy sa vkladá jedna pastilka NiQuitinu Mini do úst a opakovanie sa premiestňuje z jednej strany úst na druhú až do úplného rozpustenia (asi 10 minút). Pastilky sa nesmú žuť alebo prehĺtať vcelku.

 

Neužívajte viac ako 15 pastiliek denne.

 

Dostupné balenia:

NiQuitin mini 1,5 mg 20 alebo 60 pastiliek
NiQuitin mini 4 mg 20 alebo 60 pastiliek

 

Upozornenie:

Liek na užitie ústnou dutinou. Obsahuje nikotín, neužívajte s inými prípravkami obsahujúcimi nikotín. O správnom použití sa poraďte so svojím lekárom alebo s lekárnikom.