Napíšte ebook

Ak viete písať, využite to a publikuj elektronickú knihu – Ebook . Stačí ju raz napísať a o pasívny príjem máte postarané. Na predaji ebookov sa nedajú zarobiť astronomické sumy , ale je to tiež pekný a veľmi jednoduchý zdroj príjmu.

Ak nemáte talent na písanie , ale naopak ste odborníkom v nejakej oblasti , tak je možné si nájsť copywritera , ktorý vám tento ebook napíše. Pripadne dalších ľudí , ktorí vám s týmto pomôžu.

 

Samozrejme, pokiaľ máte veľkú fantáziu, môžete napísať román alebo poviedku.

Vďaka internetu dnes nepotrebujete vydavateľa, ktorý ti vydá knihu a zabezpečí jej fyzickú distribúciu.

Stačí vám ju publikovať v elektronickom formáte a predávať cez internet, takže vám nevznikajú žiadne veľké náklady.

Vďaka šikovným nástrojom, ktoré vedia spárovať platbu a odoslať tvoj eBook zákazníkovi, viete zautomatizovať celý predajný proces a zarábať aj vtedy, keď si s rodinnou na výlete.

 

Za akú cenu je možné predať ebook ? To záleží od dlžky a od obsahovej hodnoty. Ceny ebookov sa pohybujú od 5 do 20 eur , pripadne aj viac.

 

Vaše produkty môžte ponúkať na mikroportáloch práce ako napr.  Japravim.sk , Stovkomat.cz  , ktorý je síce český , ale sú tam aj slováci . Ak ovládate aj angličtinu tak potom ešte Fiverr.com

Ľudia ponúkajú celú škálu služieb od písania rôznych textov, prekladov, grafiky a designu, digitálneho marketingu, hudby a zvuku, reklamy na čokoľvek, programovania, atď. Ponúkať môžete prakticky akúkoľvek službu.

Pozrite si všetky moje  tipy na práce na doma .