Magnety proti fajčeniu

Magnety proti fajčeniu

Magnety proti fajčeniu sú reagujú na tlak na ucho, ktorý aktivuje určité neurotransmitery uľahčujúce odvykanie od fajčenia.

Magnety proti fajčeniu – Info 

Magnet proti fajčeniu je diskrétny a môžete ho používať celý deň. Tento magnet vám bude neustále pomáhať, aby ste prirodzene prestali fajčiť!

Quit Smoke magnet je pomocou ku skončeniu s fajčením vďaka preukázanej energie biomagnetismu, ktorá prispieva k zníženiu chuti a úzkosti, ktoré sú symptómy abstinencie.

Quit Smoking! sú dva magnety, ktoré sa nosia na ľavom uchu dve až štyri hodiny denne, polovicu času ráno a druhú polovicu času popoludní, alebo večer. Umiestňuje sa veľmi jednoducho a za pár sekúnd. 24 karátové pozlátenie zabraňuje alergickým reakciám.

Odborníci tvrdia, že po týždni tohto nosenia fajčiari prestanú mať chuť si zapáliť cigaretu. Tento výrobok využíva metódy akupresúry, magnety vytvárajú tlak na akupresúrny bod a potlačí chuť na fajčenie.

 

Obsah balenia magnetov proti fajčeniu

– 2 kusy magnetov
(menší magnet sa umiestňuje v prednej časti ucha a väčší za uchom)

 

zdroje
https://darcekaren.sk/magnet-proti-fajceniu
https://www.ludovka.eu/stop-fajceniu-quit-smoking

 

Nekupujte magnety proti fajčeniu na stránke odporucam.com. Je to podvod.

 

MAGNETY PROTI FAJČENIU NIL SMOKE PROPAGOVANÉ PODVODNÝM WEBOM

Podvodné stránky zamaskované na doméne “odporucam.com” predávajú magnety do uší s názvom Nil Smoke. Nil Smoke sú pritom slávne magnety.

Ani nie účinkom a vôbec účinnosťou, veď samotné vkladanie magnetov na uši znie skôr ako vtip, než ako reálna vec. Ide o legendárny názov, ktorý oklamal už toľko ľudí, že to ani nemôže byť pravda.

zdroj https://hoax.sk/nil-smoke-klamanie-falosni-ludia/

 

 

Magnety proti fajčeniu sú prostriedky pre masážaktívne body do uší, ktoré sú zodpovedné za ľudské túžba fajčiť cigaretu. Magnety vyrobené v ušiach fajčenie ako súbor s názvom Zerosmoke.

Toto inovatívne riešenie umožňuje moderný len zbaviť návyku na nikotín, aj tie zanietený fajčiari. Zerosmoke – biomagnita je dva, ktoré sú umiestnené v určitých bodoch na uchu, ktoré majú vysokú biologickú aktivitu. Táto metóda sa nazýva aurikulorefleksoterapiey, čo je akýsi druh akupunktúry.

 

.