EXTOL-PREMIUM-PTW80--plastova-zvaracka

EXTOL PREMIUM PTW80

Zváračka na plast Extol Premium PTW 80 , má označenie aj PTW 80 8897210 je podľa hodnotení veľmi obľubená nielen na Heuréke aj aj v iných eshopoch. Má slušný prikon 800W , čo pre domácich kutilov je určite postačujúca. Je možné na nej nastaviť teplotu až do 300 stupňov celzia. Tento pristroj dokáže zvárať potrubia z plastov napr. PP-R, PE, PP, PVDF. Dokonca je možné zvárať aj iné materiály.

 

 

Samozrejmosťou sú kvalitné nádstavce o priemere 16, 20, 25 a 32 milimetrov. Vďaka tejto sade dokážete tak zvariť každé plastové portubie. Veľkou výhodou je , že nadstavce sú pokryté antiadhéznym materiálomteflónom a to preto, aby sa na nadstavec plastová rúrka neprilepila. Nepriľnavá úprava však podľa recenzií nie je úplne silná a môže sa po čase poškodzovať.

 

Porovnaj ceny produktu na Heuréke.sk

 TOP rebríček – Najlepšie zváračky na plasty 

 

Recenzia – Extol Premium PTW 80

 

Zváračka na plast Extol Premium 8897210 je skvelý stroj , ktorý pracuje pri dostatočnej teplote, ktorá sa dá aj nastavit a celkom rýchlo nahreje. Zvaruje bez problémov. Nemá však časovač.

Naopak veľkou výhodou sú aj párové nástavce v štyroch veľkostiach. Mohli byť však lepšej kvality , ale za tú cenu nemožete očakávať zázraky. Príkon 800 W je celkom slušný.

Škoda len , že v ponuke nie sú aj nožnice na PPR. Musíme vás ešte upozorniť , že teplotu reguluje mechanicky pomocou temostatu , nie elektronicky. Takisto k zváračke je aj malý plechový kufrík (nezmestia sa k zváračke dokupované nožnice)

 

Záver

 

Napriek týmto malým nedostatkom musíme uznať , že táto zváračka plastov Extol Premium PTW 80 splnila naše očakávania. Za tú cenu dostanete naozaj primeranú kvalitu . Pre domácich kutilov , inštalatérov , kurenárov či vodárov bude určite postačujúca.

Náš tip . Pripadne si pozrite náš TOP rebríček – Najlepšie polyfúzne zváračky na plasty podľa recenzií. 

 

Heureka.sk – Najlepšie polyfúzne zváračky – TU

 

 

Popis produktu

 

Zváračka je vhodná pre zváranie plastových potrubí od 16 do 32 mm. Je vybavená presnou elektronickou reguláciou teploty a systémom rýchleho druhého štartu. Používa sa na zváranie všetkých termoplastov používaných pri montáži plastového potrubia (napr. PP-R, PE, PP, PVDF). Pracovné plochy nástavcov sú potiahnuté antiadhéznym materiálom.

 

súčasťou dodávky sú štyri nástavce s teflónovou antiadhézny úpravou na priemery rúrok 16, 20, 25 a 32mm, ktoré umožňujú široké použitie zváračky

 

súčasťou dodávky je praktický plechový kufor, ktorý uľahčí transport a ochráni prístroj

nástavce možno dokúpiť aj jednotlivo

 

 

Výhody zváračky:

 

výborne vykonaný trnový model s výkonom 800W a regulátorom / vypínačom, ktorým je možné nastaviť potrebnú taviacu teplotu podľa materiálu rúrok

vďaka zreteľným indikátorom okamžite vidíte, či je nástroj pripojený k sieti a kedy je zahriaty na požadovanú teplotu

 

Technické parametre:

 

príkon: 800W
regulátor teploty: 0-300 ° C
párové nástavce: 16, 20, 25, 32mm
hmotnosť: 1,0kg

Povrchová teplota matrice až 300 °C
Čas nábehu teploty < 15 minút

 

párové nádstavce: 

 

-16 mm (3/8″)
-20 mm (1/2″)
-25 mm (3/4″)
-32 mm ( 1″)

imbusový kľúč 3mm a 4mm
kovový kufor

 

Porovnaj ceny produktu na Heuréke.sk

 TOP rebríček – Najlepšie zváračky na plasty