Elektrické štvorkolky 50 W

Elektrické štvorkolky 50 W

Elektrické štvorkolky 50 W

Smoby Elektická štvorkolka 6 V 50 W –  Quad X Power strieborná

Smoby Štvorkolka 6 V-  Quad X Power strieborná

Smoby Štvorkolka 6 V-  Quad X Power strieborná

Tento elektrický Quad X-POWER je jedinečným elektrickým vozidlom pre batériu X-POWER od francúzskej firmy Smoby, ktorá určite osloví všetkých mladých vodičov a bude fungovať dobre na každom teréne je pohodlné a ľahko použiteľné. Má 6V batériu ktorá umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 5 km / h , výkon 50 W.a životnosť batérie až 2 hodiny jazdy.

Okrem toho má Quad skvelý dizajn, dokonalá kópia profesionálnych strojov. Chromované, lesklé prvky, čierny perlový podvozok s červenými vložkami a LED osvetlenie na volante zdôrazňujú športový charakter vozidla. Tento elektrický Quad je príťažlivý a je pre dieťa bezpečný. Nabíjačka je súčasťou balenia.

Tieto detské elektrické štvorkolky 50 W sú určené pre deti od 3 rokov a do hmotnosti 50 kg.

Orientačná cena – 215 €

  ► Smoby Štvorkolka Quad X Power strieborná  

 

 

Toyz elektrická štvorkolka Cuatro modrá – 50 W

Toyz elektrická štvorkolka Cuatro modrá

Toyz elektrická štvorkolka Cuatro modrá

Detská elektrická štvorkolka 6 V Toyz skvele jazdí a má 2 silné motory. Jazdí zošliapnutím pedálu na stúpadlo. Smer jazdy určíte tlačidlom vpred (Forward) / vzad (Backward), ktoré je na riadidlách. Štvorkolka má veľa funkcií ako je tlačidlo pre zapnutie vozidlá, svetla, tlačidlo s melódiami.

Kvalitné kolesá, pevná a kvalitná konštrukcia, to všetko je zárukou bezpečia pre Vaše deti. Raptor je poháňaný dvoma silnými motormi 25W každého. Dve batérie s celkovou kapacitou až 14 Ah. 2 Batérie sa jednoducho nabíja nabíjačkou. Táto konfigurácia umožňuje hru až 1,5 hodiny na jedno nabitie. Celkový výkon 50W.

Tieto detské elektrické štvorkolky 50 W sú určené pre deti od 3 rokov do hmotnosti 30 kg.

 

Orientačná cena – 128 €

  ► Toyz elektrická štvorkolka Raptor modrá 

 

Hecht 55128 elektrická štvorkolka 12 V 50 W – červená

Hecht 55128 elektrická štvorkolka 12 V - červená

Hecht 55128 elektrická štvorkolka 12 V – červená

Detská elektrická štvorkolka 12 V Hecht 55128 je pre malých závodníkov. Vďaka dvom motorom s výkonom 25 W spolu 50 W  je zaistená dobrá priechodnosť terénom, je možné použiť i na upravených trávnikoch. Napájanie je z 12 V/7 Ah akumulátora. Maximálne zaťaženie 30 kg, maximálna rýchlosť cca 3 – 6 km/h. Vozítko je vybavené i spiatočkou a zvukovými efektmi.

S dodávanou nabíjačkou je vozítko počas 8 – 12 hodín plne nabité a pripravené k ďalšej jazde. Doba prevádzky vozítka je v priemere 1 – 2 hodiny na jedno nabitie, doba prevádzky a dojazd je ovplyvnený terénom a váhou dieťaťa. Táto štvorkolka jazdí bez problémov aj po nepokosenej záhrade.

Tieto detské elektrické štvorkolky 50 W sú určené pre deti od 3 – 7 rokov resp. pre 3 , 4 , 5 , 6 a 7 ročné dieťa s maximálnou hmotnosťou dieťata do 30 kg.

Orientačná cena – 159 €

  ► Hecht 55128 štvorkolka červená  

 

Toyz elektrická štvorkolka 12 V Raptor zelená

Toyz elektrická štvorkolka Raptor zelená

Toyz elektrická štvorkolka Raptor zelená

Detská elektrická štvorkolka 12 V pre deti Toyz v zelenej farbe skvele jazdí a má 2 silné motory. Jazdí zošliapnutím pedálu na stúpadlo. Smer jazdy určíte tlačidlom vpred (Forward) / vzad (Backward), ktoré je na riadidlách. Štvorkolka má veľa funkcií ako je tlačidlo pre zapnutie vozidlá, svetla, tlačidlo s melódiami.

Kvalitné kolesá, pevná a kvalitná konštrukcia, to všetko je zárukou bezpečia pre Vaše deti. Raptor je poháňaný dvoma silnými motormi 25W každého. Dve batérie s celkovou kapacitou až 14 Ah. 2 Batérie sa jednoducho nabíja nabíjačkou. Táto konfigurácia umožňuje jazdiť až 1,5 hodiny na jedno nabitie. Celkový výkon 50W.

Raptor láka deti nielen jeho impozantný vzhľadom, ale tiež má farebné LED svetlá a melódie ovládaná tlačidlami na volante. Jeho nespornou výhodou je tiež špeciálny gumový pásik, čo eliminuje riziko poškriabaniu podlahy. Kolieska s priemerom 30 cm sú určené pre jazdu na rôznych povrchoch.

Čas dobíjania batérie: 8-12 hod , typ batérie: 14 AH , výkon motora cca 25W, druhý motor 25W , Hmotnosť 14.3 kg , Maximálna nosnosť 30 kg.

Tieto detské elektrické štvorkolky 50 W sú určené pre deti od 3 – 7 rokov resp. pre 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ročné dieťa s maximálnou hmotnosťou dieťata do 30 kg.

Orientačná cena – 128 €

  ► Toyz elektrická štvorkolka Raptor zelená  

 

Toyz elektrická štvorkolka Raptor modrá

Orientačná cena – 128 €

  ► Toyz elektrická štvorkolka Raptor modrá 

 

Toyz elektrická štvorkolka Raptor červená

Orientačná cena – 129 €

  ► Toyz elektrická štvorkolka Raptor červená 

 

Megacar Quad KM1 2 x 25 W 2x 6V 7Ah elektrická štvorkolka červená

Detská elektrická štvorkolka 12 V má , ovládanie hlasitosti, MP3, hlavný vypínač, svietiace svetlá, melódie a klaksón na volante, sedadlo a operadlo, dve zrkadlá, 4 rýchlosti (dopredu rýchly, pomalý, dozadu rýchly, pomalý), 2 batérie (akumulátory) 6V 7Ah, 2 motory s kapacitou 25 W každého,

Rozmery vozidla: 115x59x60 (D x Š x V cm), dvojrýchlostné: 3-5 km / h, hmotnosť vozidla – 16 kg, priemerná doba jazdy: 1,5 – 2 h, pohon na obe zadné kolesá, ovládacie koliesko tretieho motora, maximálne zaťaženie do 25 kg, sedadlo je vyrobená z plastu, operadlá na boku štvorkolky, ktoré možno nastaviť podľa veku dieťaťa, vhodné pre deti od 2 do 6 rokov, vozidlo nie je vybavené diaľkovým ovládaním.

Táto štvorkolka je vhodná pre deti od 2 – 6 rokov resp. pre 3 , 4 , 5 , 6 ročné dieťa s maximálnou hmotnosťou dieťata do 25 kg.

Orientačná cena – 130 €

  ► Megacar Quad KM1 2 x 25 W 2x 6V 7Ah elektrická štvorkolka červená