Elektrická štvorkolka 60 V

Elektrická štvorkolka 60 V

Elektrická štvorkolka 60 V je vhodná pre staršie deti vo veku 15 , 16 , 17 a 18 rokov , ako aj pre dospelých . Tieto štvorkolky môžu dosiahnuť rýchlosť cca. od rýchlosť až do 45 km/h . a výkon motora 1200 W.

Všeobecne platí, že tieto štvorkolky sú vhodné pre dospelých , ale pod dohľadom rodičov môžu jazdiť aj staršie deti . Na základe odporúčaní výrobcu môžete zistiť, ktoré vozidlo je najlepšie prispôsobené veku vášho dieťaťa.

Tieto elektrické štvorkolky , ako už bolo spomínané majú 60 V batériu resp. 5 x 12 V , ktorá zabezpečuje dobrý pohon a dostatočnú prevádzkovú dobu najmenej 1 až 2 hodiny.

Modely sú tiež navrhnuté pre rôzne zaťaženia . Pre tento typ štvorkolky sa odporúča maximálna nosnosť do 120 kg.

Elektrické štvorkolky 60 V stoja približne od 1400 do 1800 eur.

Všetky štvorkolky pre deti nájdete na stránke detské štvorkolky a elektrické na stránke elektrická štvorkolka

Najlepšie elektrické štvorkolky 60 V pre deti a dospelých  – TOP 3

 

Hecht 56150 elektrická štvorkolka zelená

Hecht 56150 elektrická štvorkolka 60 V zelená

Hecht 56150 elektrická štvorkolka 60 V zelená

HECHT 56150 je akumulátorová elektrická štvorkolka 60 V je určená pre voľnočasové aktivity vo farbe zelenej kamufláže. O pohon sa stará výkonný 1200 W elektromotor , ktorý je napájaný z akumulátora s napätím 60 V s kapacitou 20 Ah. Vďaka tomu dosahuje štvorkolka rýchlosť až 40 km/h.

Doba nabíjania je cca 8 – 10 hodín, na jediné nabitie štvorkolka prejde až 60 km. Rýchlosť a dojazd sú samozrejme ovplyvnené hmotnosťou vodiča a terénom. Pri tom stroj uvezie až 120 kg . Štvorkolka je automatická, radi sa len vpred alebo vzad veľké kolesá, moderný veľký LED displej s informáciou o rýchlosti, stave nabitia s možnosťou nastavenia farby displeja.

LED odbočovacie svetlá s prerušovačom viacstupňové nastavenie tuhosti tlmičov aretácia brzdy pre stav zabrzdené kvalitné terénne pneumatiky 2“ závesné zariadenie, pre pripojenie prívesného vozíka vďaka tichému a ekologickému elektromotoru, môžete na štvorkolke jazdiť takmer kdekoľvek napr. ísť s deťmi na prechádzku do parku, kam s benzínovou štvorkolkou nemôžete.

Štvorkolka je vybavená prednými bubnovými brzdami a zadnými kvapalinovými, kotúčovými brzdami . Obe páčky bŕzd je možné zablokovať v stlačenej polohe, čo je užitočné napríklad pre parkovanie vo svahu, alebo pri preprave. Motor je osadený na zadnej odpruženej náprave, prevod z motora na os je pomocou uzavretej prevodovej skrine.

Nechýba ani redukca, která sa ovládá pákou na pravé straně pod řídítky. Predné kolesá sú na samostatne odpružených závesných ramenách. Kolesá sú osadené veľkými pneumatikami s hrubým dezénom zaisťujúcim dokonalú trakciu aj v teréne. Na riadidlách je upevnený digitálny tachometer, pod riadidlami v miestach, kde normálne býva palivová nádrž, je indikátor stavu nabitia akumulátora. Stroj je doplnený predným a zadným nosičom.

Vo výbave nechýbajú ani predné a zadné LED svetlá a LED smerovky alebo klaksón. LED osvetlenie vďaka svojej minimálnej spotrebe šetrí energiu spotrebovanú z akumulátora, preto prakticky nijako neovplyvní dojazd na jedno nabitie. Dravým vzhľadom i akceleráciou sa stroj približuje „dospelým“ štvorkolkám so spaľovacím motorom.

Zásadnou výhodou je však úplne tichá prevádzka bez emisií. Prevádzkovať teda možno aj v miestach, kde by hluk, alebo zápach splodín mohol okolie obťažovať, nie je však určená pre prevádzku na pozemných komunikáciách.

Parametre motor 60 V 1200 W Elektromotor hmotnosť 120 kg , maximálne zaťaženie 120 kg , akumulátor 60 V 20 Ah dĺžka (cm) 145 šírka (cm) 102 výška (cm) 96.

Táto elektrická štvorkolka je vhodná pre deti od veku 15 do 18 rokov. tzn. 15 , 16 , 17 , 18 ročné dieťa a ako aj pre dospelých.

Orientačná cena – 1399 €

  ► Hecht 56150 elektrická štvorkolka zelená   

 

Hecht 56155 akumlátorová štvorkolka Army

Hecht 56155 akumlátorová štvorkolka Army

Hecht 56155 akumlátorová štvorkolka Army

HECHT 56155 je akumulátorová elektrická štvorkolka 60 V s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách . Možné registrovať ako bežné vozidlo a s patričným technickým preukazom, evidenčným číslom a povinným ručením prevádzkovať aj na ceste .

Štvorkolka sa tak môže stať úsporným a ekologickým dopravným prostriedkom do zamestnania, poslúži pri ceste na nákup a pod. Rovnako dobre však poslúži aj pri práci v záhrade.

Vybavená je bezkľúčovou spínacou skrinkou. Namiesto kľúčika slúži diaľkový ovládač, v ktorého prítomnosti sa štvorkolka aktivuje. Bez neho elektronika nezopne. Ovládačom sa zároveň aktivuje alebo deaktivuje alarm . Na prepravu menšieho nákladu alebo nákupu je možné použiť predný a zadný nosič, stroj je vybavený aj ťažným zariadením (guľou) pre ťahanie prívesných vozíkov.

Maximálna nosnosť je 120 kg. Pre pohon je použitý 1200 W silný elektromotor, ktorý je napájaný zo 72 V / 20 Ah akumulátora. Dojazd na jedno nabitie je cca 60 km. Doba nabíjania je potom podľa stavu vybitia cca 8 – 10 hodín. Maximálna rýchlosť štvorkolky je až 45 km/h. Rýchlosť, a dojazd sú však ovplyvnené terénom a hmotnosťou vodiča a prevážaného nákladu.

Štvorkolka je vybavená prednými bubnovými brzdami a zadnými kvapalinovými, kotúčovými brzdami. Obe páčky bŕzd je možné zablokovať v stlačenej polohe, čo je užitočné napríklad pre parkovanie vo svahu, alebo pri preprave. Motor je osadený na zadnej odpruženej náprave, prevod z motora na os je pomocou uzavretej prevodovej skrini.

Nechýba ani redukcia, ktorá sa ovláda pákou na pravej strane pod riadidlami. Predné kolesá sú na samostatne odpružených závesných ramenách. Na prepracovaných hliníkových ráfikoch sú osadené veľké pneumatiky s hrubým dezénom zaisťujúcim dokonalú trakciu aj v teréne. Na riadidlách je upevnený digitálny tachometer.

Dravým vzhľadom i akceleráciou sa stroj približuje „dospelým“ štvorkolkám so spaľovacím motorom. Zásadnou výhodou je však úplne tichá prevádzka bez emisií . Prevádzkovať teda je možné aj v miestach, kde by hluk, alebo zápach splodín mohol okolie obťažovať.

Parametre motor 1200 W Elektromotor maximálne zaťaženie 120 kg , akumulátor 72 V 20 Ah dĺžka (cm) 145 šírka (cm) 102 výška (cm) 96.

Táto elektrická štvorkolka je vhodná pre staršie deti od veku 15 do 18 rokov. tzn. 15 , 16 , 17 , 18 ročné dieťa a ako aj pre dospelých.

Orientačná cena – 1699 €

  ► Hecht 56155 akumlátorová štvorkolka Army   

 

Hecht 56155 štvorkolka max. 120 kg červená

  ►  Hecht 56155 štvorkolka max. 120 kg červená  

 

Hecht 56155 akumlátorová štvorkolka modrá

 

  ► Hecht 56155 akumlátorová štvorkolka modrá