Elektrická štvorkolka 6 V

Elektrická štvorkolka 6 V

Elektrická štvorkolka 6 V je vhodná pre tie najmenšie deti vo veku 2 , 3 , 4 , 5 a 6 rokov. s výškou postavy cc 90 až 130 cm.  Tieto štvorkolky môžu dosiahnuť cca. od 2,5 km/h do 5 km / h, a ich veľkou výhodou je to , rodičia môžu popri nich ísť aj pešo . Platí to aj pre modely do cca 6 km / h , ktoré sú určené trochu starším deťom od cca 5 rokov či 6 rokov.

Tieto štvorkolky majú výkon motora približne 20 , 30 alebo 50 W. Niektoré modely majú aj svetlá alebo indikátory tiež poskytujú ďalšiu bezpečnosť / viditeľnosť – a realistický pocit počas jazdy.

Všeobecne platí, že detské štvorkolky sa zvyčajne jazdia od veku 3 rokov . Na základe odporúčaní výrobcu môžete zistiť, ktoré vozidlo je najlepšie prispôsobené veku vášho dieťaťa. Detská štvorkolka môže byť dobrou prípravou na profesionálnejšiu štvorkolku.

Tieto elektrické štvorkolky , ako už bolo spomínané majú 6 V batériu , ktorá zabezpečuje dobrý pohon a dostatočnú prevádzkovú dobu najmenej 45 minút až 2 hodiny.

Elektrické štvorkolky 6V stoja približne od 50 do 215 eur. 

 

Existujú typické vekové kategórie a úrovne rýchlosti:

Veková skupina 2-4 roky – Úroveň rýchlosti 2 – 6 km / h
Veková skupina 5 – 8 rokov – Úroveň rýchlosti 8 – 12 km / h
Veková skupina Od 8 rokov – Úroveň rýchlosti viac ako 12 km / h

 

Modely sú tiež navrhnuté pre rôzne zaťaženia . Pre tento typ štvorkolky sa odporúča nosnosť okolo 10 až 30 kg .  Presnú hmotnosť nájdete v jednotlivých modeloch.

Všetky štvorkolky pre deti nájdete na stránke detské štvorkolky a elektrické na stránke elektrická štvorkolka

 

Najlepšie detské elektrické štvorkolky 6V – TOP 13

 

Toyz elektrická štvorkolka 6V Cuatro zelená

Toyz elektrická štvorkolka 6V Cuatro zelená

Toyz elektrická štvorkolka 6V Cuatro zelená

Detská štvorkolka Toyz. Cuatro je poháňaná motorom s výkonom 20Wa má jednu batériu s celkovou kapacitou až 6V / 4,5 Ah. Batéria sa jednoducho nabíja nabíjačkou. Táto štvorkolka vydrží až 2 hodiny na jedno nabitie. Rýchlosť jazdy 6km / h a má farebné LED svetlá a melódie ovládaná tlačidlami na volante a má krasny dizajn.

Zákazníci sú touto štvorkolkou veľmi spokojení a chvália si , nízku cenu , dobrý pomer ceny a kvality , krásny dizajn a kvalitné spracovanie. Podľa nich bateria vydrži na trávnatom povrchu aj 1,5 hodiny a na asfalte ešte viac.

Táto štvorkolka je určená pre deti od 3 rokov a do hmotnosti 30 kg. Hmotnosť štvorkolky je 7.9 kg.

Orientačná cena – 108 €

Pozrieť ceny a zistiť viac info 

  ► Toyz elektrická štvorkolka Cuatro zelená  

 

Smoby Elektická štvorkolka 6 V-  Quad X Power strieborná

Smoby Štvorkolka 6 V-  Quad X Power strieborná

Smoby Štvorkolka 6 V-  Quad X Power strieborná

Tento elektrický Quad X-POWER je jedinečným elektrickým vozidlom pre batériu X-POWER od francúzskej firmy Smoby, ktorá určite osloví všetkých mladých vodičov a bude fungovať dobre na každom teréne je pohodlné a ľahko použiteľné. Má 6V batériu ktorá umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 5 km / h , výkon 50 W.a životnosť batérie až 2 hodiny jazdy.

Okrem toho má Quad skvelý dizajn, dokonalá kópia profesionálnych strojov. Chromované, lesklé prvky, čierny perlový podvozok s červenými vložkami a LED osvetlenie na volante zdôrazňujú športový charakter vozidla. Tento elektrický Quad je príťažlivý a je pre dieťa bezpečný. Nabíjačka je súčasťou balenia.

Táto detská elektrická štvorkolka 6 V je určená pre deti od 3 rokov a do hmotnosti 50 kg.

Orientačná cena – 215 €

  ► Smoby Štvorkolka Quad X Power strieborná  

 

 

Toyz elektrická štvorkolka Cuatro modrá

Toyz elektrická štvorkolka Cuatro modrá

Toyz elektrická štvorkolka Cuatro modrá

Detská elektrická štvorkolka 6 V Toyz skvele jazdí a má 2 silné motory. Jazdí zošliapnutím pedálu na stúpadlo. Smer jazdy určíte tlačidlom vpred (Forward) / vzad (Backward), ktoré je na riadidlách. Štvorkolka má veľa funkcií ako je tlačidlo pre zapnutie vozidlá, svetla, tlačidlo s melódiami.

Kvalitné kolesá, pevná a kvalitná konštrukcia, to všetko je zárukou bezpečia pre Vaše deti. Raptor je poháňaný dvoma silnými motormi 25W každého. Dve batérie s celkovou kapacitou až 14 Ah. 2 Batérie sa jednoducho nabíja nabíjačkou. Táto konfigurácia umožňuje hru až 1,5 hodiny na jedno nabitie. Celkový výkon 50W.

Táto detská štvorkolka je určená pre deti od 3 rokov do hmotnosti 30 kg.

 

Orientačná cena – 128 €

  ► Toyz elektrická štvorkolka Raptor modrá 

 

 

Goleto elektrická čtyřkolka Quad žltá

Elektrická štvorkolka 6V Quad pre deti v modernom designe na dobíjací akumulátor. Elektro štvorkolka je vyrobená z odolných plastov, sedadlo je veľmi pohodlné. Určené pre jedno dieťa. Do pohybu sa štvorkolka dá stlačením tlačidla na riaditkách, zabrzdenie pomocou motorovej brzdy. Má elektrický motor , batéria: 6V, 4 Ah , nabíjačka: 6V 500 mA , rýchlosť: 2,5 km/h , hmotnosť: 5,7 kg.

Táto detská štvorkolka je určená pre deti od 2 rokov do hmotnosti 20 kg.

Orientačná cena – 49 €

  ► Goleto elektrická čtyřkolka Quad žltá  

 

Dolu elektrická štvorkolka hasič s klaksónom 6V červená

Hasičská elektrická štvorkolka 6v pre deti je vybavená plným radiacim systémom, ktorý umožňuje plynulú jazdu vpred alebo vzad. Má automatický brzdový systém, ktorý sa deaktivuje zošliapnutím pedálu s plynom , 6 V batériu a jej maximálna rýchlosť je 3,5 km / hod. Má rozmery 61 x 81 x 53 cm , váhu : 10,5 kg

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov do hmotnosti 35 kg.

Orientačná cena – 126 €

  ► Dolu elektrická štvorkolka hasič s klaksónom 6V červená  

 

Giga elektrická štvorkolka F918 červená

Giga elektrická štvorkolka 6V F918 v krásnej červeno-čiernej farbe má elektrický motor s výkonom 30W batérie 6V / 4,5Ah , Má pohon: dopredu / dozadu + predné svetlá a zvuky ako klaxon, melódie + kufor . Rozmery: Veľkosť vozidla: 107x43x65 cm Hmotnosť vozidla: 9,1 kg.

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov do hmotnosti 30 kg.

Orientačná cena – 93 €

  ► Giga elektrická štvorkolka F918 červená  

 

Giga elektrická štvorkolka F918 čierna

Giga elektrická štvorkolka 6V F918 v krásnej čiernej farbe má elektrický motor s výkonom 30W batérie 6V / 4,5Ah , Má pohon: dopredu / dozadu + predné svetlá a zvuky ako klaxon, melódie + kufor . Rozmery: Veľkosť vozidla: 107x43x65 cm Hmotnosť vozidla: 9,1 kg.

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov do hmotnosti 30 kg.

Orientačná cena – 93 €

  ► Giga elektrická štvorkolka F918 čierna 

 

Goleto elektrická čtyřkolka Quad červená

Elektrická štvorkolka 6 V , Quad pre deti v modernom designe má dobíjací akumulátor. Elektro štvorkolka je vyrobená z odolných plastov, sedadlo je veľmi pohodlné. Určené pre jedno dieťa. Do pohybu sa štvorkolka dá stlačením tlačidla na riaditkách, zabrzdenie pomocou motorovej brzdy. Plastové kolesá vybavené gumovým dezénom 1 rýchlosť dopredu. Má elektrický motor , batéria: 6V, 4 Ah , nabíjačka: 6V 500 mA , rýchlosť: 2,5 km/h , hmotnosť: 5,7 kg.

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 2 rokov do hmotnosti 20 kg.

Orientačná cena – 49 €

  ► Goleto elektrická čtyřkolka Quad červená  

 

Peg-Pérego Polaris Sportsman 400 6V modrá

Jednomiestna detská elektrická štvorkolka s napájaním 6V POLARIS SPORTSMAN 400 od talianskej firmy Peg-Pérego je určená deťom od 2 do 5 rokov a je absolútnou špičkou na trhu detských vozidiel. Jednorýchlostná s 6V batériu a nabíjačkou, je vhodná pre jazdu na spevnenom rovnom povrchu. Má hmotnosť 13 kg. Minimálna doba jazdy na plne nabitú batériu: 45 min. Rýchlosť (km/h): 1.stupeň – (3,9 km/h) Hmotnosť: 13 kg .

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 2 do 5 rokov do hmotnosti 25 kg.

Orientačná cena – 107 €

  ► Peg-Pérego Polaris Sportsman 400 6V modrá 

 

Giga elektrická štvorkolka F918 biela

Giga elektrická štvorkolka 6V F918 v bielej farbe má elektrický motor s výkonom 30W batérie 6V / 4,5Ah , Má pohon: dopredu / dozadu + predné svetlá a zvuky ako klaxon, melódie + kufor . Rozmery: Veľkosť vozidla: 107x43x65 cm Hmotnosť vozidla: 9,1 kg.

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov do hmotnosti 30 kg.

Orientačná cena – 93 €

  ► Giga elektrická štvorkolka F918 biela 

 

Giga elektrická štvorkolka F918 modrá

Giga elektrická štvorkolka 6V F918 v modrej farbe má elektrický motor s výkonom 30W batérie 6V / 4,5Ah , Má pohon: dopredu / dozadu + predné svetlá a zvuky ako klaxon, melódie + kufor . Rozmery: Veľkosť vozidla: 107x43x65 cm Hmotnosť vozidla: 9,1 kg.

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov do hmotnosti 30 kg.

Orientačná cena – 93 €

  ► Giga elektrická štvorkolka F918 modrá 

 

Giga elektrická štvorkolka Navi biela

Elektrická štvokolka 6V Giga v bielje farbe dokáže ísť dopredu aj dozadu. Má elektrickú brzdu , veľké pohodlné sedadlo a jej rozmery: dĺžka 68 cm , šírka 40 cm , výška 45 cm , hmotnosť 5.8 kg

Táto detská štvorkolka je vhodná pre deti od 3 rokov do hmotnosti 25 kg.

Orientačná cena – 68 €

  ► Giga elektrická štvorkolka Navi biela