ECO – 101

Nizkoenergeticky dom Eco 101 a Ecostav 900x440 Montovaný dom ECO   101

Počet izieb: 2
Rozmery: 12,0 x 7,5 m 
Úžitková plocha: 70 m2
Zastavaná plocha: 87 m2
alebo podľa požiadaviek na mieru

 

Orientačná cena domu na kľúč – 80 000 eur

 

 Tento disponuje dvomi, veľkostne takmer totožnými spálňami . Tie sú umiestnené priamo vedľa seba.

 

Avšak je možné urobiť z toho aj dvojizbový dom resp. jedná spálňa a jedna obývačka. 

 

Vstupná chodba rozdeľuje dom na dve časti- spálňovú a spoločenskú. Takže dom napriek menšej ploche ponúka absolútne súkromie v oboch spálňach, zatiaľ, čo oddelený spoločenský priestor zostáva otvorený.

 

Opticky priestor pôsobí oveľa priestrannejšie. Navyše má každá izba okno minimálne jedno okno a priestory sú príjemne presvetlené, čo dotvára pocit pohodlia domova.

 

   V montovanom dome Eco 101 je priamo oproti spálňam umiestnená kúpeľňa s klasickou vaňou, toaletou a umývadlom. Spoločenský priestor tvorí ďalej kuchyňa s miestnosťou na potraviny a pomerne veľkým pracovným priestorom, ktorý ocení každý kuchár. Kuchyňa je prepojená s jedálňou a obývacou miestnosťou.

 

   Ďalšou výhodou montovaného drevodomu je veľká terasa s tromi vchodmi-  z obývacej miestnosti, zo spálne a rovnako je možné na terasu prejsť aj priamo zo vstupnej haly, prechodom cez technickú miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako odkladacia miestnosť na rôzne náradie a záhradnú techniku.

 

Využitie terasy závisí tiež od požiadaviek samotných majiteľov. Prístrešok bude rovnako dobrým priestorom pre záhradné rodinné oslavy, ale je možné ho využiť aj ako prekrytú plochu pre váš automobil.

 

   Drevodom na predaj Eco 101 si získa sympatie už na prvý pohľad svojím zovňajškom, pretože pôsobí ako malebný domček, v ktorom sa budú cítiť jeho nový majitelia dobre.

 

V kombinácii s nízkymi nákladmi na údržbu domu, rovnako aj na stavbu je práve montovaný dom Eco 101 ideálnym riešením pre menšie rodiny, ktoré túžia po vlastnom dome za rozumnú cenu.

 

Tento pôdorys je pre dve izby – spálňe , ale je možné upraviť podľa potreby tzn. naptr. 1 izbu a 1 obývačku a pod. 

 

Nizkoenergeticky dom Eco 101 podorys Ecostav n Montovaný dom ECO   101

Montovany dom Eco 101b1 900x440 Montovaný dom ECO   101

Ak sa Vám tento dom páči a máte nejaké otázky, napíšte mi

Čo je v cene rodinného domu na kľúč

 

Základná doska – základy , Uzavretá hrubá stavba , steny, strecha, bleskozvod, zvody, okná, vchodové dvere , vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom , elektrické vykurovanie , zateplená fasáda 150 mm PST, kúpelňa a WC , interiérové dvere a podlahy a osvetlenie.

 

V prípade potreby naceníme a zrealizujeme aj doplnkové služby: vybavenie stavebného povolenia, napojenie na inžinierske siete, kompletné dokoncenie domu – ploty, chodníky a pod.

Ak by sa vám tento návrh nepáčil , tak dá sa navrhnúť iný dom , či už podľa existujúceho návrhu projektu od architekta alebo na mieru podľa vašich požiadaviek. Takže sa dá navrhnúť a postaviť akýkoľvek dom.


Väčšinou staviame nízkoenergetické montované domy , ale v pripade záujmu , dá sa postaviť aj murovaný dom . Je možné vám postaviť jedno alebo dvojpodlažný dom alebo dom s garážou.

 

Samozrejme , v pripade záujmu postavíme pripadne len hrubú stavbu alebo holodom.

 

Hrubú stavbu drevodomu dokončíme už do 30 dní.

 

Záruka montovaného drevodomu dávame až na 30 rokov.

 

U našich nízkoenergetických domov sú priemerné mesačné náklady na energie 70 €, čo predstavuje v porovnaní s bytom (150 – 200 €) výrazne úspornejšie bývanie.


Každý postavený montovaný dom z nášho katalógu sa dá aj v budúcnosti rozšíriť tzn. napr z dvojizbového sa urobí 3 , 4 alebo 5 izbový.

 

Ak by ste si vybrali našu firmu , tak vieme vám zabezpečiť aj financovanie a hypotekárneho poradcu , ktorý vám zdarma poradí s financovaním vášho domu.


A dostanete aj možnosť si porovnať hypotéky a vybrať si tú s najnižším úrokom.


Ak budete mať záujem vidieť , ukážky zrealizovaných stavieb , tak dá sa dohodnúť obhliadku hotovej stavby.


V prípade , že by ste mali akékoľvek otázky , chceli by ste poradiť a pod… , tak mi kľudne napíšte a rád vám odpoviem.


Ak chcete , aby sme vás kontaktovali telefonicky , tak mi napište vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme.