AKO POUŽÍVAŤ BIOLAMPU

eBook - eKniha

Chceli by ste vedieť , ako správne používať biolampu ? 

Pri ktorých zdravotných problémoch dokáže pomôcť ?

Ak áno ,  tak tento  ebook  vám určite pomôže .

Upozornenie !  Prepáčte , ale tento ebook , už nepredávam.  

AKÁ JE CENA EBOOKU ?

Bežná cena

1
EUR

Cena v akcii !!!

0
EUR

PREČO PRÁVE TENTO EBOOK ?

Naučíte sa správne používať svoju biolampu . Budete presne vedieť na aké ochorenie je možné ju použiť , koľko trvá aplikácia , aké je potrebná vzdialenosť , koľkokrát denne atď..

Obsahuje len podstatné informácie, žiadne zbytočnosti. Tvorí ho až 188 strán . Nájdete tu 306 návodov pre 262 zdravotných zdravotných problémov či ochorení.

Odpovie aj na vaše otázky napr. Ći je možné vysadiť lieky pri liečbe , ako sa aplikuje na väčšie plochy , či je potrebný nejaký krém , masť alebo sprej atď..

Je naozaj unikátny  ebook . Na slovenskom či českom trhu takúto ,, zbierku ,, návodov nenájdete.  Táto ekniha vám ušetrí stovky hodín hľadania návodov na internete.

RECENZIE ZÁKAZNÍKOV

STRUČNE O MNE A O EBOOKU

Miro Kamon

Autor

Volám sa Miro Kamon a som autorom webu Dobrý Poradca.sk. Cieľom tohto webu je získať čo najviac informácií o konkrétnej téme a usporiadať ich tak, aby priniesli návštevníkovi čo najväčšiu hodnotu, či v podobe článku, ebooku alebo videokurzu.


Týmto ebookom chcem pomocť všetkým, ktorí by chceli vedieť, ako správne používať biolampu pri konkrétnych zdravotných problémoch alebo ochoreniach. Zhromaždil som množstvo návodov, a tak verím, že to bude pre vás hodnotný ebook.

OTÁZKY A ODPOVEDE

V AKOM FORMÁTE SA PREDÁVA TENTO EBOOK ?
Tento ebook sa predáva vo formáte PDF. Ak chcete aj formát EPUB , stačí napísať do poznámky ,, CHCEM EPUB ,, 

 

DÁ SA U VÁS ZAKÚPIŤ , AJ KLASICKÁ KNIHA ?
Nie.

 

MÔŽEM TIETO NÁVODY POUŽIŤ NA KTORÝKOĽVEK TYP BIOLAMPY ?
Ak máte bežne dostupnú biolampu , ktorá sa predáva v obchodoch , tak áno.

 

ĆO AK MÁM VLASTNÝ NÁVOD , KTORÝ SOM DOSTAL K BIOLAMPE ?
Samozrejme mali by ste uprednostniť návod , ktorý ste dostali od výrobcu resp. predajcu . To , ale nemusí znamenať , že tieto návody nie je možné použiť, 

 

V EBOOKU SÚ NÁVODY K 306 OCHORENIAM ?
V tomto ebooku máte síce 306 návodov , ale kedže , pri niektorých ochoreniach  sú po 2 alebo 3 rozdielne návody , tak je ich menej. Konkrétne cc 262. 

 

AK JE VIAC NÁVODOV PRI JEDNOM OCHORENÍ , KTORÉ SI MÁM VYBRAŤ ?
To už nechávam na vás. Dal som vám len viac možností výberu.

 

MÔŽEM SA NIEČO OPÝTAŤ OHĽADOM NÁVODOV ?
Prepáčte , ale kedže svoj čas si cením , tak som sa rozhodol , že na vaše otázky budem odpovedať len tým , ktorí si zakúpia môj eBook.

 

DÁ SA ZAPLATIŤ AJ KARTOU  ?
Momentálne sa dá zaplatiť len bankovým prevodom na účet , cez  internet banking.  V budúcnosti však nevylučujem , že sa bude dať platiť aj kartou. 

 

KEDY MI POŠLETE EBOOK  ?
Po zaplatení bankovým prevodom na účet , prosím počítajte s tým , že to trvá približne 2 pracovné dni ( cez víkend  ešte dlhšie ) , pokiaľ banka zaeviduje vašu platbu. Potom vám platobný systém odošle automatický email aj s odkazom na stiahnutie ebooku.  

MOJA OSOBNÁ PODPORA

Ak si zakúpite tento ebook ,, Ako používať biolampu ,,získate odo mňa osobnú podporu . Ćo to znamená ? Ak nebude vám jasný konkrétny návod , môžete mi napísať na email a rád vám odpoviem.  

Názov ebooku : Ako používať biolampu
Počet strán : 188 
Formát : PDF , A4 ( je možný aj EPUB )
Jazyk : Slovenský
Rok vydania : 2019
Autor : Miro Kamon

 

Bežná cena

1
EUR

Cena v akcii !!!

0
EUR

Poznámka. Momentálne je možné platiť len prevodom na účet

Po zaplatení bankovým prevodom na účet , prosím počítajte s tým , že to trvá približne 2 pracovné dni ( cez víkend  ešte dlhšie ) , pokiaľ banka zaeviduje vašu platbu. Potom vám platobný systém odošle automatický email aj s odkazom na stiahnutie ebooku. 

Upozornenie !  Prepáčte , ale tento ebook , už nepredávam.  

Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov GDPR  Kontakt  

Copyright © 2019 , Miro Kamon – Dobrý Poradca.sk .