Orbitrek Duvlan Yasmin

DUVLAN YASMIN

Orbitrek Duvlan Yasmin patrí k najpredávanejším eliptickým trenažérom nielen na Heuréke , ale aj na slovenskom trhu. Mohli by sme ho zaradiť k tým lacnejším strojom. Ak uvažujete o kúpe tohto trenažéru , pripravili sme pre vás túto recenziu , ktorá dúfame , že vám pomôže pri rozhodovaní.

Duvlan Yasmin

Duvlan Yasmin

Nosnosť: 120 kg 

Hmotnosť: 37 kg 

Približná cena: 219,00 €

 

Porovnajte si ceny na Heuréke.sk

Pozrite si naše TOP rebríčky

 

Recenzia

 

Montáž

 

Balík s hmotnosťou 37kg nám prišiel veľmi poctivo zabalený. Nebol žiadny problém ani s montážou. Dokonca si dovolíme tvrdiť , že by ho dokázala zmontovať aj žena. Zvádli sme ho zmontovať za 25min. Návod bol jednoduchý a zrozumiteľný . Pri montáži sme použili všetky potrebné kľúče.

 

Prvý dojem

 

Dizajnovo sa nám celkom páčil. Bielo-čierna vyzerala neutrálne. Hneď sme ho skúsili aj premiestniť pomocou dvoch kolieskam. Posúval sa po podlahe ľahko.

 

Prvá skúška

 

Čo nás milo prekvapilo , bol jeho tichý chod. Takisto aj to , že sa dá na ňom nastaviť až 8 stupňov záťaže. Záťažové kolesou s hmoznosťou 7kg bolo postačujúce. Na prvý dojem bola konštrukcia kvalitná.

 

Nevýhody

 

Musíme vás však upozorniť , že na tomto stroji , nie je možné cvičiť na boso , pretože na pedáloch sú protiklzavé hroty. Ani počitač nie veľmi presne ukazuje puls. Tento orbitrek nie je priliš vhodný ani na priliš malé postavy napr. do 160cm. Vtedy budete musieť cvičiť v dosť neprirodzenej polohe.

 

Doporučenie

 

Preto je potrebné , pri výberu orbitreku sa nielen zamerať na maximálnu hmotnosť osoby , ale aj výšku osoby. Pre tento pristoj by bola ideálna výška cc 170cm.  Odporúčame sa však na to opýtať aj predajcu resp. výrobcu , ako je to s tou výškou.

Je možné že časom bude potrebné určité spoje dotiahnuť , pretože sa povolia , takisto aj premazať pohyblivé časti , aby nevrzgál a nevydával nejaké zvuky.

 

Záver

 

Duvlan Yasmin splnil naše očakávania, bol tichý a veľmi dobre sa na ňom cvičilo , záťaž nám vyhovovala. Duvlan Yasmin odporúčame každému kto chce nielen schudnúť , ale aj tým , ktorí majú záujem pracovať na svojej kondícii v pohodlí domova .

Cena zodpovedá kvalite tovaru, veľmi kvalitný výrobok s množstvom funkcii. Smozrejme je vhodný len na domáce cvičenie na klubov ani fitness centier , nie pre veľkú a pravidelnú záťaž. Ak sa rozhodnete pre tento produkt , určite to bude dobrá investicia do vášho zdravia.

 

Výhody

  • kvalitná konštrukcia
  • celkom prehľadný manuál
  • veľmi tichý chod
  • vysoká únosnosť
  • prijateľná cena
  • jednoduchá montáž
  • dá sa ľahko posúvať po priestore vdaka dvom kolieskam
  • 8 stupňov záťaže
  • veľmi kvalitný výrobok s množstvom funkcii

Nevýhody

  • počítač nepresne ukazuje puls

 

Náš tip. Po prečítaní tejto recenzie dopoučujeme vám , ešte si pozrieť Top rebríčky – Lacné orbitreky alebo Profesionálne orbitreky . 

 

Popis

 

Eliptical Duvlan Yasmin vďaka svojim parametrom a funkciám počítača patrí medzi vyššiu triedu manuálne ovládaných elipticalov. Vďaka magnetickému brzdnému systému a 7 kg záťažovému kolesu je cvičenie tiché, plynulé a efektívne. Dĺžka kroku je 28 cm a vzdialenosť medzi nášľapmi je 22 cm, takže cvičenie je prirodzené a pohodlné. Tým, že konštrukcia je robustná a pevná, je maximálna nosnosť až 120 kg. Na prehľadnom displeji okrem základných funkcií ako sú: čas, rýchlosť, vzdialenosť, pulz a spálené kalórie môžete zistiť aj vaše BMI, BMR, Body Fat a Pulse Recovery. Za pomoci týchto užitočných funkcií bude vyhodnocovanie cvičenia efektívnejšie a presnejšie. Na predných stabilizátoroch sú umiestnené kolieska pre jednoduché premiestňovanie stroja z jedného miesta na druhé a na zadných stabilizátoroch sú vyrovnávače nerovností podlahy.

 

Technický popis: magnetický brzdný systém tichý a hladký chod elipticalu snímače tepovej frekvencie v pevných rokovätiach

 

váha zotrvačníka: 7 kg
manuálne ovládanie záťaže: 8 stupňov
dĺžka kroku: 28 cm
vzdialenosť medzi nášľapmi: 22 cm
LCD monitor funkcie počítača: hodiny, teplota, čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, RPM, BMI, BMR, meranie telesného tuku, scan, Pulse Recovery transportné kolieska systém vyrovnávania nerovností podlahy veľké nášľapné plochy blízko pri sebe (prirodzený pohyb)

 

rozmery: d 132 x š 66 x v 164 cm
hmotnosť: 37,3 kg
maximálna nosnosť: 120 kg
maximálna výška cvičenca: 190 cm
kategória HC (podľa normy EN957) – na domáce používanie

 

Vysvetlivky tlačidiel a funkcií počítača:

 

RPM – otáčky za minútu
BMI – Body Mass Index – miera telesného tuku vypočítaná na základe vašej výšky, váhy, veku a pohlavia
BMR – Basal Metabolic Rate – vypočíta koľko kalórií by ste mali denne prijať aby ste mohli schudnúť
Body Fat – po zadaní Vašich údajov zmeria podiel Vášho telesného tuku
FAT % – zobrazí percento Vášho telesného tuku
Pulse Recovery – po stlačení tohto tlačidla sa aktivuje funkcia zotavenia srdcovej frekvencie. Zobrazí sa hodnota od 1 po 6, pričom čím nižšia hodnota, tým lepšie.

 

Pozrite si naše TOP rebríčky

 

Dalšie tipy

Ak by vám tento rebríček nestačil , kliknite na textový odkaz , ktorý vám ukáže tie najlepšie orbitreky – eliptické trenažéry na Heuréke.sk . Tam si určite už vyberiete. 

 

TOP – Najlepšie eliptické trenažéry – Heuréka.sk

 

 

Veľa šťastia pri výbere