Bungalov PATRÍCIA

Bungalov PATRÍCIA | katalogoveprojekty.sk

Počet izieb: 4
Rozmery 10 x 14 m
Úžitková plocha: 108 m2
Zastavaná plocha: 160 m2
alebo podľa požiadaviek na mieru

Orientačná cena domu na kľúč 140 000 eur

 

Moderný bungalov PATRÍCIA je zaujímavý rodinný dom, ktorý patrí medzi domy do svahu, pričom je obľúbený najmä pre svoju jednoduchosť a nadčasovosť. Je to dom s rovnou strechou s rozmermi 14,95m x 10,7m. Celková úžitková plocha domu 108,53m2  je dispozične rozdelená na dennú a nočnú časť. V nočnej časti sa nachádza spálňa, dve izby a jedna kúpeľňa spojená s WC. Denná je tvorená obývačkou, ktorá je moderne spojená s kuchyňou, jedálňou a barovým pultom. V blízkosti vstupu sa tu ďalej nachádza WC so sprchovým kútom, technická miestnosť a špajza. Bungalov disponuje v zadnej časti krytou terasou, na ktorej si môžete vychutnať rannú kávu či prečítať dennú tlač.

Bungalov PATRÍCIA | katalogoveprojekty.sk

Bungalov PATRÍCIA | katalogoveprojekty.sk

Bungalov PATRÍCIA TIMEA podorys | katalogoveprojekty.sk

 

Ak sa Vám tento dom páči a máte nejaké otázky, napíšte mi

Čo je v cene rodinného domu na kľúč

 

Základná doska – základy , Uzavretá hrubá stavba , steny, strecha, bleskozvod, zvody, okná, vchodové dvere , vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom , elektrické vykurovanie , zateplená fasáda 150 mm PST, kúpelňa a WC , interiérové dvere a podlahy a osvetlenie.

 

V prípade potreby naceníme a zrealizujeme aj doplnkové služby: vybavenie stavebného povolenia, napojenie na inžinierske siete, kompletné dokoncenie domu – ploty, chodníky a pod.

Ak by sa vám tento návrh nepáčil , tak dá sa navrhnúť iný dom , či už podľa existujúceho návrhu projektu od architekta alebo na mieru podľa vašich požiadaviek. Takže sa dá navrhnúť a postaviť akýkoľvek dom.


Väčšinou staviame nízkoenergetické montované domy , ale v pripade záujmu , dá sa postaviť aj murovaný dom . Je možné vám postaviť jedno alebo dvojpodlažný dom alebo dom s garážou.

 

Samozrejme , v pripade záujmu postavíme pripadne len hrubú stavbu alebo holodom.

 

Hrubú stavbu drevodomu dokončíme už do 30 dní.

 

Záruka montovaného drevodomu dávame až na 30 rokov.

 

U našich nízkoenergetických domov sú priemerné mesačné náklady na energie 70 €, čo predstavuje v porovnaní s bytom (150 – 200 €) výrazne úspornejšie bývanie.

Ak by ste si vybrali našu firmu , tak vieme vám zabezpečiť aj financovanie a hypotekárneho poradcu , ktorý vám zdarma poradí s financovaním vášho domu.


A dostanete aj možnosť si porovnať hypotéky a vybrať si tú s najnižším úrokom.


Ak budete mať záujem vidieť , ukážky zrealizovaných stavieb , tak dá sa dohodnúť obhliadku hotovej stavby.


V prípade , že by ste mali akékoľvek otázky , chceli by ste poradiť a pod… , tak mi kľudne napíšte a rád vám odpoviem.


Ak chcete , aby sme vás kontaktovali telefonicky , tak mi napište vaše telefónne číslo a my sa vám ozveme.