Beauty Advisor /ka - Ponuky práce

Beauty Advisor /ka – Práca

Beauty Advisor /ka – Ponuky práce

Miesto práce – Bratislava prípadne Košice
980* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy
980 € + odmeny a príplatky

O práci BEAUTY ADVISOR/KA

Milujete kozmetiku a radi sledujete nové beauty trendy ?

Radi by ste si v tejto oblasti vybudovali kariéru ?

Baví vás komunikácia so zákaznikmi?

Ak ste na väčšinu otázok odpovedali áno tak potom hľadáme práve Vás. Pridajte sa do nášho tímu a pôsobte vo svete prémiových značkových parfémov.

Čo bude vašou náplňou práce:

* zabezpečovať profesionálny zákaznícky servis
* znalosť produktov a aplikačných techník
* aktívny predaj produktov prémiových produktov, poradenstvo a prezentácia prémiových značiek
* zodpovednosť o zverené portfólio značiek a ich produktov (čistota, správne vystavenie, testery)

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované

Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre absolventa

Iné požiadavky

* príjemné a reprezentatívne vystupovanie
* angličtina na komunikatívnej úrovni (úroveň B1)
* skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii

Iné benefity

* práca v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu
* zaujímavý bonusový systém
* pravidelná ročná odmena na základe výsledkov
* práca na 8 hodinové zmeny
* školenia, profesionálny rozvoj
* možnosť kariérneho rastu

Ponúkaný plat

+ odmeny a príplatky

Máte záujem ?

PS. V pripade záujmu je potrebné poslať životopis prostredníctvom doleuvedenej stránky . Ak máte nejaké otázky je možné ich napísať k životopisu ako sprievodný text.

Stačí kliknúť na odkaz a potom nájdite modré tlačítko ,, POSLAŤ ŽIVOTOPIS ,,.

Košice – miesto práce – odkaz

Bratislava – miesto práce  – odkaz