Antinikotínová terapia biorezonančnou metódou je bezbolestná cesta k ukončeniu závislosti od fajčenia. Antinikotínová terapia nemá vedľajšie účinky.  Počas terapie sa s pomocou prístroja vysiela do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu.

Fajčenie dnes už nie je ničím výnimočným. To, že fajčenie škodí zdraviu, je všeobecne známe. Tabakový dym je toxický a nebezpečný, keďže mnohé látky, ktoré sa nachádzajú v cigaretovom dyme, sú rakovinotvorné. Mnoho fajčiarov si ale stále neuvedomuje, že fajčením neohrozuje iba vlastné zdravie, ale pasívnym fajčením trpí celé ich okolie. Fajčenie je najrozšírenejší nepríjemný zlozvyk a je nepochybne silne návykové.

V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Táto metóda abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad.

Antinikotínová terapia biorezonančnou metódou je bezbolestná a môže ju absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet. Táto antinikotínová terapia pomáha potláčať chuť na nikotín a odstrániť abstinenčné príznaky.


Pomocou biorezonančného prístroja je vysielaná do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvencia nikotínu a dechtu. Do terapie sa použije vzorka cigarety klienta zapálená pred terapiou.

 

Čo je to biorezonancia ?

 

Rezonancia znamená vibrovať v harmónii s okolitým zdrojom energie. V medicíne hovoríme o biorezonancii, pretože sa zaoberá živými organizmami. Každá látka má vzor energie. Tieto vzory môžu byť zhromaždené, pripravené a použité pre telo ako zdroj pre stimuláciu prirodzeného hojenia.


V dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok, dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Je veľmi dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín (najlepšie čistej neperlivej vody), aby sa toxíny vyplavili z tela čo najrýchlejšie.


Úspešnosť tejto metódy je okolo 80%, čo ju zaraďuje k najúčinnejším na trhu. Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľkých hodín po terapii. Treba si však uvedomiť že k úspešnosti je potrebné Vaše mentálne rozhodnutie prestať fajčiť.


Biorezonančná metóda pomáha prestať fajčiť, nakoľko potláča fyzickú závislosť na cigaretách, ale neodstráni psychické a motorické zlozvyky fajčiara (káva-cigareta) vypestované počas doby fajčenia.


Možnosť dojednania antinikotínovej terapie základnej (trvá cca 40 minút) alebo rozšírenej (trvá cca 60 minút). V prípade záujmu si klient môže podľa aktuálnej cenníkovej ceny si doplatiť biorezonančný čip, ktorý zvyšuje a predlžuje účinok terapie, ako aj prípadnú garanciu opakovania terapie do 30 dní.


Počas terapie dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv.nikotínový hlad. Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).


V čom spočíva antinikotínová terapia?


Pred terapiou neodporúčame fajčenie obmedzovať. Celý proces trvá od 30 do 60 minút. V závislosti na programoch individuálne zvolených pre klienta, je úplne bezbolestný a bez vedľajších účinkov. Terapiu môže absolvovať každý fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet.


Chuť na nikotín mizne ihneď alebo do niekoľko hodín po sedení. Nutnosť fajčenia sa druhý deň ráno väčšinou už nedostavuje. Aj napriek veľmi vysokej účinnosi tejto metódy je treba následne podporit úspěšnosť svojho sebaovládania a zodpovednosti, pretože biorezonancia neodstráni motorické návyky a sociálne zlozvyky (tj. napr. káva-cigareta atd.), ktoré si fajčiar vypestoval v počas fajčenia.


Po terapii je potrebné zvýšiť príjem tekutín, najlepšie čistej neperlivej vody, pretože organizmus sa snaží z tela vylúčiť nikotín a záťažové látky.


Rozšírená antinikotínová terapia


Okrem klasickej antinikotínovej terapie môžete vyskúšať aj antinikotínovú terapiu rozšírenú o psychické závislosti. Táto terapia trvá 90 minút a rieši fyzické a psychické závislosti. Zároveň pripravuje organizmus na to, aby lepšie zvládol samotnú antinikotínovú terapiu.


Cena za rozšírenú terapiu je 70€ a súčasťou ceny je aj prenosný čip, ktorý umocňuje a predlžuje efekt terapie.

 

Ako to funguje?

 

Antinikotínová biorezonančná terapia sa nedávno stala známou. ruší zadržiavanie nikotínu v tele. Energetický obrazec nikotínu je invertovaný prístrojom Bioresonance a prechádza do tela elektródami, ktoré produkujú energetické fázové zrušenie.


To znamená, že je eliminovaný elektromagnetický náboj toxicity nikotínu. Nikotín má elektromagnetický náboj alebo ‚signál‘, ktorý stimuluje oblasti v mozgu, čo vám dáva chuť fajčiť.


Akonáhle je nikotínový energetický signál „fázovo zrušený“ s invertovaným tvarom vlny, vaše telo sa stáva „na starosti“, inými slovami, pre telo je ľahšie úplne eliminovať nikotín do 24 hodín. vo vašom tele, a bez nikotínového stimulu vo vašom tele už nemáte žiadne túžby.

 

Výhody metódy

 

80% úspešnosť po jednej liečbe .
Najúspešnejší liek zadarmo spôsob, ako prestať fajčiť.
Eliminuje toxíny nikotínu

 

Nikotín je taká návyková látka. Je to návyková rovnosť s heroínom. Niet divu, že ľudia nie sú schopní zastaviť bez nejakej pomoci.

 

Čo robiť pred terapiou

 

Vaša liečba bude úspešnejšia, ak budete dodržiavať nasledujúce odporúčania:


Tri až štyri dni pred začatím liečby vypite aspoň 2 litre vody, napríklad filtrovanú alebo balenú vodu. Dobrá hydratácia je nevyhnutná na uľahčenie prenosu elektromagnetických signálov do buniek.


Týmto spôsobom budú vaše bunky a vaše telo vo všeobecnosti schopné prijímať informačno-energetické impulzy prichádzajúce zo zariadenia, ktoré eliminujú toxíny z tela bezpečným a efektívnym spôsobom.


Vyhnite sa alkoholu a kofeínu tri až štyri dni pred zasadnutím.


Snažte sa fajčiť v deň zasadnutia, ale priniesť poslednú cigaretu, ktorú budete niekedy fajčiť s vami, pretože ju musíte fajčiť v určitom štádiu procesu liečby.


V deň terapeutického sedenia sa naďalej vyhýbajte kofeínu, mäty piepornej, alkoholu, protizápalových liekov vrátane aspirínu (pokiaľ vám lekár neurčí inak).


Pred liečbou sa vyhnite jedlu

 

Čo robiť po terapii

 

Potom sa nebudete cítiť inak. Jednoducho sa nenájdete myslieť na cigarety. Odporúča sa, aby ste na najbližších niekoľko dní pili viac vody, aby sa vaše telo zbavilo nikotínových toxínov rýchlo a účinne.

Tiež je potrebné, aby ste sa vyhli vysokému vystaveniu pasívnemu dymu počas prvých niekoľkých týždňov, pretože vaše telo vykoná potrebné zmeny, ktoré pomôžu zabrániť relapsu. Budete mať magneticky potlačený liek na zvýšenie nových frekvencií zavedených do vášho tela počas sedenia, mali by ste pokračovať v užívaní dvakrát denne.